Wpis z mikrobloga

@debi5s

@Sig_mar: mi się wydaje że ta propaganda żeby stare baby łączyć z młodymi jest celowa- żeby kobiety się puszczały bez konsekwencji, żeby się nie bały bo nawet na starość znajda sobie mlodego kochanka do stabilizacji


Tu chodzi tylko o kasę. Pokazują to co kobiety chcą zobaczyć. Sprzedają taka jaka ułudę kobiety chcą kupić. Po filmach nacechowanych seksualna przemocą (np 365 dni) teraz czasu na wszystko mogące 40-stki. Z racji rozpowszechnienia
mi się wydaje że ta propaganda żeby stare baby łączyć z młodymi jest celowa- żeby kobiety się puszczały bez konsekwencji, żeby się nie bały bo nawet na starość znajda sobie mlodego kochanka do stabilizacji


@debi5s: pewnie na tym bazują, natomiast jeśli laska przeciętna 40+ jak poniżej myśli że wygląda podobnie do multimilionerki Anne Hathaway to odklejka na poziomie młodych lasek co liczą na randki z miliarderem jak z "40 twarzy graya"
Dietetyq - >mi się wydaje że ta propaganda żeby stare baby łączyć z młodymi jest celo...

źródło: a-happy-forty-year-old-caucasian-woman-against-a-white-background-ED6FXJ

Pobierz