Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#rozowepaski dlaczego dyskryminujecie nieśmiałych facetów?

W robocie faceci czy znajomi nie ćwiczą na siłowni czy nie uprawiają sportów, są zapuszczeni jeżeli chodzi o zarost mają zakola, mają nadwagę, a i tak mają rodziny czy partnerki i wiece co ich łączy? Są zajebiście pewni siebie, otwarci i społeczni, ekstrawertycy.

Co z tego, że przez moje hobby czyli silownie i sport mam wyrzeźbioną sylwetkę z sześciopakiem lepszą od jakiejś 90% męskiej populacji?. Co z tego, że mam ponad 180cm? Co z tego, że mam dobrą robotę? Co z tego, że potrafię gotować, sprzątam, robie pranie i dbam o swój wygląd?, jak i tak jestem dla was niewidoczny przy bliskim poznaniu?

Ci co mowią, że liczy się wygląd, wygadują farmazony. Dla kobiet liczy się tylko twój charakter, a nie dobry barber, sylweka, wzeist czy ubrania. W pracy część naprawdę nornalnych dziewczyn jest z takimi grubasami i oblechami, że ja naprawdę już nic nie rozumiem. Toć to 1:1 wpisują sie w miano przegrywa.

Tyle razy ile mnie dziewczyny odpuszczały szczególnie na studiach czy tinderze, bo okazywalem się nieśmiały i nie chodziłem na imprezy, to głowa mała, a potem te same dziewczyny były w związkach i są z osobami, które nigdy na oczy nie uprawiały żadnej aktywności fizycznej, albo mają nadwagę. Na zainteresowanie wśród kobiet nigdy nie narzekalem, tylko co z tego?. Jestem gorszy, bo nie mam dużej ilości znajomych i zamiast chlać czy ćpać na imprezach w młodym wieku, to wolałem iść na trening czy pograć.

I tak to się żyje, a potem słyszych od niektórych z nich, szczególnie w robocie, że jak to taki fajny zadbany facet jest sam. A te same dziewczyny mają jakiś mośków z bebzonami czy zakolami, którzy potrafią jedynie ugotować zupkę chińska i nie potrafią nawet pralki uruchomić, no ale taki ktoś jest towarzyski i śmieszny, a ty nie.

#samotnosc #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
@mirko_anonim: niech inni użytkownicy tagu przeczytają - ale żadna z tych tez też nie jest w 100% prawdziwa bo w sumie bardziej chodzi o zestaw cech i charakteru i wyglądu które odpowiadają KONKRETNEJ osobie i trochę szczęścia żeby taka poznać.

Ja tam jestem spokojna i lubię dość stonowanych facetów, więc nie wydaje mi sue żeby to był aż taki problem, wiele kobiet tak ma. Ale nad social skillsmi można popracować i
Ci co mowią, że liczy się wygląd, wygadują farmazony. Dla kobiet liczy się tylko twój charakter, a nie dobry barber, sylweka, wzeist czy ubrania.

@mirko_anonim: hahhahaha są takie, ale w związku i tak Cię ułożą, wpisz sobie na tiktoku girl effect
Dla kobiet liczy się tylko twój charakter, a nie dobry barber, sylweka, wzeist czy ubrania.


@mirko_anonim: Bez sensu pisanie takich rzeczy, i tak dla każdej liczy się co innego, nie ma jednego uniwersalnego kryterium. Dla jednej to będzie charakter, dla drugiej wygląd, dla trzeciej portfel, dla czwartej jeszcze coś innego. Ja osobiście z góry skreślam wszystkich nieśmiałych bo dla mnie to momentalnie zabija atrakcyjność mężczyzny. W moim odczuciu męskość to przede
@ZachowamDlaSiebie: xDD przecież Ty właśnie potwierdziłaś to co op pisze.

Już pomijam, że nieśmiałość nie oznacza tego, że ktoś nie ogarnia życia. Ja też nie jestem duszą towarzystwa, mam malo znajomych i wole sobie sam spędzić czas czy z różową i co? Jestem też gorszy? Też nie jestem męski
@bulbulator90 Tylko w swojej linii, gdyż ogólnie ciągle będą się rodzic nieśmiali, mało dynamiczni i nieprzebojowi, bo u kobiet takie cechy to znacznie mniejszy problem przy rozmnażaniu się
@mirko_anonim: no to masz:
1) Ćwiczę tylko dla zdrowia, nie lubię tego. Treningi siłowe są spoko, cardio to nie lubię skakać i machać wszystkim jak po*ebana, joga byłaby spoko gdyby nie to, że tam jeszcze wrzucają jakąś dziwaczną ideologię i zastanawiam się czy ja jestem na sali gimnastycznej, czy w jakimś kościele xD O czym miałabym rozmawiać z kimś, kto pewnie ze 2h dziennie siedzi na siłce + zapewne ostro pilnuje
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): >Radziłabym ci się zastanowić czy to na pewno nieśmiałość jest cechą, którą odrzuca wszystkie dziewczyny od ciebie.

@Alzena: no słucham, to czym odpycham?

( btw jak można mieć 6pak i nie mieć pewności siebie?)


@DaVinciEnjoyer53: ale ja jestem nieśmiały tylko jeżeli chodzi o relacje z kobietami. Jestem pewny siebie w reszcie czynności życiowych. Zresztą moja sylwetka daje mi dużo pewnośćci siebie, tylko co z tego?
@mirko_anonim: liczy się wiele różnych cech. A brak pewności siebie przekłada się także na sprawy zawodowe, finansowe i generalnie ogarnięcie w życiu.

Widzisz co jest źle i nic z tym nie robisz. Dodatkowo obarczasz winą kobiety i oczekujesz, że będą zmieniać swoje preferencje "bo ty". Tak świat nie działa.