Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#rozowepaski dlaczego dyskryminujecie nieśmiałych facetów?

W robocie faceci czy znajomi nie ćwiczą na siłowni czy nie uprawiają sportów, są zapuszczeni jeżeli chodzi o zarost mają zakola, mają nadwagę, a i tak mają rodziny czy partnerki i wiece co ich łączy? Są zajebiście pewni siebie, otwarci i społeczni, ekstrawertycy.

Co z tego, że przez moje hobby czyli silownie i sport mam wyrzeźbioną sylwetkę z sześciopakiem lepszą od jakiejś 90% męskiej populacji?. Co z tego, że mam ponad 180cm? Co z tego, że mam dobrą robotę? Co z tego, że potrafię gotować, sprzątam, robie pranie i dbam o swój wygląd?, jak i tak jestem dla was niewidoczny przy bliskim poznaniu?

Ci co mowią, że liczy się wygląd, wygadują farmazony. Dla kobiet liczy się tylko twój charakter, a nie dobry barber, sylweka, wzeist czy ubrania. W pracy część naprawdę nornalnych dziewczyn jest z takimi grubasami i oblechami, że ja naprawdę już nic nie rozumiem. Toć to 1:1 wpisują sie w miano przegrywa.

Tyle razy ile mnie dziewczyny odpuszczały szczególnie na studiach czy tinderze, bo okazywalem się nieśmiały i nie chodziłem na imprezy, to głowa mała, a potem te same dziewczyny były w związkach i są z osobami, które nigdy na oczy nie uprawiały żadnej aktywności fizycznej, albo mają nadwagę. Na zainteresowanie wśród kobiet nigdy nie narzekalem, tylko co z tego?. Jestem gorszy, bo nie mam dużej ilości znajomych i zamiast chlać czy ćpać na imprezach w młodym wieku, to wolałem iść na trening czy pograć.

I tak to się żyje, a potem słyszych od niektórych z nich, szczególnie w robocie, że jak to taki fajny zadbany facet jest sam. A te same dziewczyny mają jakiś mośków z bebzonami czy zakolami, którzy potrafią jedynie ugotować zupkę chińska i nie potrafią nawet pralki uruchomić, no ale taki ktoś jest towarzyski i śmieszny, a ty nie.

#samotnosc #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 22
dlaczego dyskryminujecie nieśmiałych facetów?


@mirko_anonim: bo nieśmiałość to cecha niepożądana

W robocie faceci czy znajomi nie ćwiczą na siłowni czy nie uprawiają sportów, są zapuszczeni jeżeli chodzi o zarost mają zakola, mają nadwagę, a i tak mają rodziny czy partnerki i wiece co ich łączy? Są zajebiście pewni siebie, otwarci i społeczni, ekstrawertycy.


Albo to, albo poznali swoje partnerki inaczej niż przez media cyfrowe - nie mają tym sposobem myślenia spranego
Pobierz Dietetyq - >dlaczego dyskryminujecie nieśmiałych facetów?

@mirko_anonim: bo nieśmiał...
źródło: Young-Model-Kristina-Pimenova