Wpis z mikrobloga

Mignął mi jakiś post na wypoku o zdradach i przypomniałem sobie jak jeszcze miałem tindera i zobaczyłem konto dziewczyny mojego kolegi xD, zeskrinowałem i mu wysłałem - powiedział, że nie wiedział że ma tam konto i podziękował.
Myślałem, że temat załatwiony a ta typiara pisze do mnie za kilkanaście minut z pretensjami, że ona tam tylko znajomych szuka i po co wywołuje dymy xD

#!$%@?

#logikarozowychpaskow #zdrada #tinder
  • 42
  • Odpowiedz
@twoj_starrry znam wersję zdarzenia, gdzie ty, jako osoba, która odnalazła taki profil, zostałeś oskarżony o nie wtrącanie się w nie swoje sprawy. A następnie różowa tak manipuluje niebieskim, że jeszcze tracisz kolegę.
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: to mnie zmatchowało z laska z która kreci mój znajomy (mamy wspolnego ziomka) i to ja ten najgorszy ze napisałem do laski niekojarzac ze jest z mojego miasta, a ona nawet znała mój pseudonim i wiedziała, że się z nimi trzymam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
po co wywołuje dymy


@twoj_starrry: trzeba było powiedzieć że musiałeś dopytać, czy jej facet nie ma nic przeciwko temu że będziecie znajomymi... i zaciągnąć już legitnie na netflix&chill
  • Odpowiedz
Trzeba było świadomie kumplowi laskę przepychać to wtedy byś był spoko?


@Gluptaki: ja zawsze jestem spoko. Bo nie interesują mnie prywatne sprawy innych.
  • Odpowiedz
ja zawsze jestem spoko. Bo nie interesują mnie prywatne sprawy innych.


@kosmita: Ahh ten mityczny chłód. Interesowanie się tylko czubkiem własnego nosa, nie jest byciem spoko xD
  • Odpowiedz
Interesowanie się tylko czubkiem własnego nosa


@Mopek666: mam do interesowania się swoje dzieci, kobietę - jeśli chodzi o sprawy osobiste. Do tego przyjaciół, znajomych, współpracowników, kolegów, klientów - jeśli chodzi o sprawy codzienne i nieosobiste. Bo wsadzanie nosa w nie swój sos to w moim świecie przypał i brak kultury.
Ludzie mają przedziwne obyczaje i układy w jakich funkcjonują. Ja nie mam ochoty ani czasu oceniać, czy jakaś laska przybija poroże
  • Odpowiedz
Do tego przyjaciół, znajomych, współpracowników, kolegów, klientów


@kosmita: Przecież o znajomych tu piszemy.

Ja nie mam ochoty ani czasu oceniać, czy jakaś laska przybija poroże znajomemu za jego wiedzą, czy nie


@kosmita: Rozumiem, że możesz nie mieć ochoty robić tego co słuszne. To wymaga wysiłku i zaangażowania. I to nie chodzi o ocenę, bo jak sam, słusznie zauważasz, nasze pogląd, nie mają znaczenia. Jeśli kogoś szanujemy, znamy jego zdanie -
  • Odpowiedz
  • 39
@kosmita @NdFeB @Mopek666

Ten gość to był znajomym z którym już dluzszy czas się nie odzywałem - nie zmienia to jednak faktu, że na podstawie informacji które miałem dalej był z tą dziewczyną i lojalność wobec znajomego kazała mi mu to wysłać - nie chcialem się wtrącać - nie napisałem mu że go zdradza, tylko że natrafilem na jej konto i na jego miejscu po prostu chciałbym wiedzieć. Bardzo neutralna wiadomość.

Uważam
  • Odpowiedz
Przecież o znajomych tu piszemy.


@Mopek666: ...a osobiste sprawy znajomych nie interesują mnie.

Rozumiem, że możesz nie mieć ochoty robić tego co słuszne.


@Mopek666: nie, nie rozumiesz. Bądź łaskaw nie konkludować moich wypowiedzi zmieniając ich treść.

Ja nie wiem co jest słuszne w wypadku znajomych. Może umówili się na taki układ. Może jego podnieca bycie cuckoldem. Może jest impotentem i dał jej na to zgodę. Może jak wyskoczę z taką
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: bros before hoes... niektórzy mają taką zasadę. Ja nie, bo łatwo doprowadza do podwójnych standardów.

Gdybyś zobaczył tego kolesia z jakąś laską, wiedząc, że jest z inną - poinformowałbyś ją o tym? Próbowałbyś rozmawiać z nim? Czy nagle nic by cię to nie interesowało, bo laska nie jest twoją znajomą i można nie być lojalnym?

sam chciałbym żeby ktoś mi w takiej sytuacji pomógł informując


@twoj_starrry: poczytaj wcześniejszy komentarz.
  • Odpowiedz