Wpis z mikrobloga

Mignął mi jakiś post na wypoku o zdradach i przypomniałem sobie jak jeszcze miałem tindera i zobaczyłem konto dziewczyny mojego kolegi xD, zeskrinowałem i mu wysłałem - powiedział, że nie wiedział że ma tam konto i podziękował.
Myślałem, że temat załatwiony a ta typiara pisze do mnie za kilkanaście minut z pretensjami, że ona tam tylko znajomych szuka i po co wywołuje dymy xD

#!$%@?

#logikarozowychpaskow #zdrada #tinder
  • 42
to subiektywne. Moim zdaniem nie warto. Nie przekonamy się na wzajem.


@kosmita:

tchórz umiera wiele razy a bohater tylko raz

Ja nie wiem co jest słuszne w wypadku znajomych.


@kosmita: Ja wiem co słuszne dla mnie. Nie mówię, że to co słuszne dla mnie, bedzie sluszne dla kogoś innego. Twierdzę, że zawsze warto walczyć za to, w co się wierzy.

poczytaj wcześniejszy komentarz. Co zrobiłbyś na miejscu tego kolesia gdyby
tchórz umiera wiele razy a bohater tylko raz


@Mopek666: to szejming. Próbujesz mi przypisać negatywne cechy i niby one mają zaświadczyć że nie mam racji. Kiepska metoda.

Ja wiem co słuszne dla mnie


@Mopek666: Mr RightGuy...

Chodzi o faktyczne wsparcie.


@Mopek666: jestem je winien swoim bliskim, przyjaciołom. Kolegom, znajomym itd nie jestem nic winien i lata mi koło pióra ich życie. Nie jestem pogotowiem moralnym, rycerzykiem, ani siostrą PCK.
laska mogła skłamać że OP też się do niej zalecał, a że odrzuciła jego amory zemścił się donosem.


@kosmita: bez konkretnych dowodów? wiesz ile warte jest słowo kłamliwej dziwki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za moment miałby z dawnego kolegi wroga, czekającego tylko żeby rozkwasić mu ryło... fajny scenariusz?


Jeżeli w żaden sposób by tego nie zweryfikował to takich "kolegów" nie warto mieć, same straty z takim kolegą
Ten gość to był znajomym z którym już dluzszy czas się nie odzywałem - nie zmienia to jednak faktu, że na podstawie informacji które miałem dalej był z tą dziewczyną i lojalność wobec znajomego kazała mi mu to wysłać - nie chcialem się wtrącać - nie napisałem mu że go zdradza, tylko że natrafilem na jej konto i na jego miejscu po prostu chciałbym wiedzieć. Bardzo neutralna wiadomość.


Uważam że nic zlego
@Winsomeboy:

1. Jakby szukała znajomych, to by bez zdjęcia była. 2. A ten znajomy potem ją poślubił i nadal są razem?


Są po ślubie z tego co widziałem na fejsie, ale to nie jest mój jakiś bliski ziomek, kiedyś razem w jednej organizacji działaliśmy i na tym sie zakończyła nasza znajmość
@HrabiaZet: @Kismeth

fajnie mogłeś zweryfikować frajera cuckolda xD

jakiś żałosny cuck...zmień ziomka...


Tak jak pisałem...to bardziej znajomy niż qmpel ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie wiem jaką mają umowę miedzy sobą w związku - ja po prostu dałem znaka, z mojego punktu widzenia byłaby to zdrada, ale ludzie i ich związki są rózne