Wpis z mikrobloga

Kupilem na początku grudnia ewaporacyjny nawilżacz powietrza na Amazonie. Jest on średni, ładnie mówiąc :)
Na święta dostałem z kolei inny, przez co ten pierwszy chce zwrócić.
Jednak ten rodzaj nawilżacza posiada wymienny filtr, który przez okres mojego używania nosi ślady użytkowania. Do samego nawilżacza mam papiery, pudełka itp.
Jednak, czy Amazon przyjmie nawilżacz z używanym filtrem? Czy lepiej może kupić filtr nowy i odesłać z nowym? Czy może po prostu potrącą za nowy filtr i oddadzą nieco mniej? Miał ktoś do czynienia z podobną sytuacją?

#amazon #zwrot #nawilzaczpowietrza
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@tellet czemu uważasz, że oddawanie w pełni sprawnych, zapakowanych oryginalnie urządzeń jest zezwierzęceniem? To przecież normalny proces i założę się, że miałeś do czynienia z takim produktem. nawet jeśli o tym nie wiesz. Nie oddaje przecież obesranych i podartych gaci, jak to niektórzy mają w zwyczaju.
Pytanie moje jest tylko o filtr, bo nie wiem po prostu, czy Amazon nie policzy sobie na przykład 200zl za nowy filtr, gdzie sam mogę go
  • Odpowiedz
@ceroy1210: no i właśnie nie chciałbym dostać urządzenia z użytym filtrem i nie interesują mnie tłumaczenia "że krótko i czyste powietrze".
Prezerwatywę też byś wział "używaną ale profesjonalnie zdezynfekowaną"?
  • Odpowiedz
@ceroy1210: jeśli by Cię dręczyło, że ktoś może dostać twoje urządzenie ze zużytym filtrem to nie martw się bo oni raczej używanych rzeczy nie sprzedają dalej, a zwrot oczywiście przyjmą bez problemu i nic nie potrącą kasy
  • Odpowiedz