Wpis z mikrobloga

Farmazoniarz nigdy się nie zmieni.

Zaraz będzie 20, w Tajlandii 2 w nocy. Zamiast odpalić się teraz i pokazać jeszcze przez 2-3h trochę ciekawego, nocnego życia i wbić ładne liczby na interesującym streamie, to on włączy go o 22-23 naszego czasu (o ile w ogóle), pokaże jak w tę i we w tę szwęda się po powoli opustoszałej ulicy, zacznie marudzić że widownia słaba, dużo narzekań na czacie, mało donejtów i wyłączy się po pół godziny stypy obiecując, że JUTO NA PEWNO będzie lepiej.

#famemma
  • 7
@vegeciak: kurde ale wy rozumiecie że to nie jest żaden projekt tylko mówił że MOŻE raz na jakiś czas odpali luźnego streama? zrozumcie że on tam pojechał na wakacje + trenować
  • 1
@Szymix990: Wczoraj obiecywał, że dzisiaj odpali się wcześniej, z lepszym netem i zrobi fajnego strimka. Mamy prawie 20 i streama nie ma. O której chce go zacząć? O 22 naszego czasu, gdy w Tajlandii będzie 4 i ulice będą puste? Farmazonił jak zwykle.

@Pwado: Jak robił transtv to dodałem go do obserwowanych, wczoraj wyskoczyło mi że ma streama. Wszedłem, zobaczyłem Tajlandię i się zaciekawiłem (początkowo myślałem, że to restream sprzed
@vegeciak: byku, oglądałem wczoraj streama i ani razu nie powiedział że odpali się wcześniej tylko powiedział że skoro zacina to kończy live i ogarnie lepszego neta(to nie wina neta) i nie nastawiaj się na nie wiadomo co bo tak jak napisałem, on wyraźnie mówił że może pare razy odpali luźne live, a ty przeżywasz że nic ciekawego tam nie ma xD