Wpis z mikrobloga

@koniczynaxD: kurde ale wy rozumiecie że to nie jest żaden projekt tylko mówił że MOŻE raz na jakiś czas odpali luźnego streama? zrozumcie że on tam pojechał na wakacje + trenować, to nie jest żadne transtv
  • Odpowiedz
@szyszak7: najlepsze jest to że to nie jest problem internetu i cały czat wczoraj to pisał. Jest to wina plecaka który w ogóle nie jest sprawdzany, przecież na przykład Franio co 2 tygodnie ma przez specjaliste od plecaków sprawdzany ten plecak i na bieżąco jest naprawiany
  • Odpowiedz
@Szymix990: Farmazoniarz ma w d* widzów i to co piszą na czacie. Wszyscy mu spamowali że to nie net, że bitrate jest stabilny i wystarczający, że to źle pospinane kable które latają po plecaku gdy cuck nikity kręci nim na #!$%@?. Po prostu zobaczył 1k widzów po pół godziny streama, do liczb z transtv daleko, więc stwierdził że lepiej go wyłączyć i wracać na hotel niż łazić bez celu po prawie
  • Odpowiedz
@PZt37: nie jest źle, pojechał na wakacje ze znajomymi i potrenować, nie pojechał tam robić żadnego projektu, mówił że MOŻE odpali pare luźnych streamów
  • Odpowiedz
@vegeciak: nie no nie zgodze się, miał prawie 2k ludzi i jest to bardzo dobry wynik jak na to, że on regularnie nie streamuje tylko odpala lużne streamy raz na pół roku jak jest w Marbelli czy w innym kraju, pamiętajcie, że on nie robi żadnego projektu tylko LUŹNE streamy
  • Odpowiedz
nie no nie zgodze się, miał prawie 2k ludzi


@Szymix990: na transtv miał 50 i więcej

i na przynajmniej 1/3 tego liczył odpalając wczorajszego streama, a że nie przyszła nawet 1/20 to "nara, wyłączamy i wracamy na hotel".
  • Odpowiedz
@vegeciak: no ale co ty teraz piszesz xD transtv to był projekt robiony na kontrowersji, cały twitter o tym gadał, kanały commentery nagrywali i wojna ze staśko była, teraz tak jak już pisze 5 raz że to ku*wa nie żaden projekt tylko luźne streamy z miasta odpalane na spontanie xD, na transttv w peaku raz było 50k, nie ma szans żeby na luźnych streamach było 10k+ ludzi, tyle to ma Franio
  • Odpowiedz
na transttv w peaku raz było 50k, nie ma szans żeby na luźnych streamach było 10k+ ludzi


@Szymix990: ale ty mnie nie przekonuj bo ja o tym doskonale wiem i też uważam, że 2k widzów na niezapowiedzianym, lagującym streamie po tak krótkim czasie od odpalenia to niezły wynik.

Ja ci próbuję tylko powiedzieć, jak myśli Farmazoniarz. Liczył, że sama Tajlandia przyciągnie tysiące widzów, zobaczył dla niego rozczarowujące 2 tysiące więc zamiast
  • Odpowiedz