Wpis z mikrobloga

Potrzebuje pomocy w odnalezieniu swojego rodzaju lost media
W okolicach 2009/2010 może 2011 dużo oglądałem Nickelodeon i między bajkami leciały coś w stylu krótkie filmiki promujace samą stacje
Jakos po 12 latach strasznie mnie naszło by odnaleźć dwie takie "reklamy" które pamiętam
-pierwsza była animowana i w niej jakieś dziecko mimo nie chęci jest wysylane przez rodziców do przedszkola a tam poznaje sobie jakiegoś znajomego i finalnie tak dla dziecka się spodobało że rodzice dosłownie siła próbują je z stamtąd zabrać
-w drugiej grali aktorzy i na początku mężczyzna maluje farbami obraz ze słonecznikami następnie do malującego mężczyzny podchodzi dziecko które zaczyna również malowac po obrazie i finlnie razem bawią się malując plutno na jeden kolor i na nim rysują takie dziecię kwiaty a w tle leci muzyczka która mi się kojarzy z Imagine Johna Lenona
Ostatnio z dwie godziny spędziłem na oglądaniu starych bloków reklamowych Nickelodeon i Nick jr z tamtych lat i wcześniejszych ale nic nie znalazłem
Również szukanie w google nic nie dało więc zgłaszam się o pomoc do was czy ktoś cos podobnego pamięta bo może to tylko moje fake memory

#lostmedia #nickelodeon #nickjr #bajki #reklamy #dziecinstwo #mandelaeffect
  • 1
  • Odpowiedz