Wpis z mikrobloga

  • 1
@olavolav to radzę nie robić tej aktualizacji, będziesz żałował. Lepiej czekać na poprawkę, o ile wyjdzie. Zastanawiam się czy to nie celowe postarzanie produktu, żeby kupić nowy sprzęt. Nawet sterowanie głosem działa z opóźnieniem.
  • Odpowiedz
@patryk747 a da się wyłączyć aktualizację systemu? Widzę że jest aktualizacja usług systemowych pod zakładka system/google i można to wyłączyć ale pod zakładka system/informacje jest opcja aktualizacja systemu gdzie można tylko wymusić sprawdzenie aktualizacji ale nie mona wyłączyć.
  • Odpowiedz
  • 1
@johny-kowalski bardzo chętnie bym Ci pomógł, ale nie mam pojęcia. Wiem jedno, przynajmniej u mnie aktualizacja spowolniła boxa, więc jeżeli nie naprawia tego w najbliższym czasie to raczej odradzam zabawę z aktualizacją
  • Odpowiedz
@patryk747 odinstaluj aktualizację systemowych aplikacji takich jak android system view, android tv home. Wyczyść pamięć podręczna wszystkich aplikacji. Uruchom boxa ponownie i zainstaluj aktualizację tych aplikacji i uruchom boxa. Może Ci to pomóc ja do telewizora Sony też miałem ostatnio aktualizaje i też miałem problem z płynnością. Ale to pomogło.
  • Odpowiedz