Wpis z mikrobloga

@orzeszkiy: a pytanie czy tam na te 2-3 zmiany normalnie chodzi produkcja? Bo ja pracowałem w 3 firmach UR,
1-huta, 3 zmiany na każdej zmianie elektryk zmianowy,
2-zakład produkcyjny na 2 zmiany, UR normalnie na obu zmianach pracuje, jak robili na produkcji nadgodziny od 22 do północy, zawsze musiał ktoś z UR też zostać,
3 - magazyn z automatyką, też 2 ludzi z UR na każdej zmianie musi być
@Zaqwsxe Operatorzy oczywiście na 3 zmiany. Ostatnia moja praca była na terminalu przeładunkowym (zbiorniki, załadunek i rozładunek statków i ciężarówek płynnych produktów), tam siedzielismy wyłącznie na jedną zmianę.

Op pisal, że najczęściej przyjeżdża właściciel firmy serwisowej, więc bezpiecznie zakładam, że to nie jest duży obiekt, więc i usterek mało, a większość z nich może poczekać do rana. Możliwe, że jeśli chodzi o większe obiekty i bardziej podatne na usterki (i proces, który
Operatorzy oczywiście na 3 zmiany. Ostatnia moja praca była na terminalu przeładunkowym (zbiorniki, załadunek i rozładunek statków i ciężarówek płynnych produktów), tam siedzielismy wyłącznie na jedną zmianę.


@orzeszkiy: Ale to co wy tam dokładnie robiliście? Suwnice czy żurawie naprawialiście? Może firma oszczędzała bo operatorów mało a maszyn dużo więc nie było problemów, tam gdzie gdzie normalna hala przemysłowa i proces jest ciągły to muszą być ludzie zmianowi, zbyt duże koszty żeby