Wpis z mikrobloga

Strasznie cierpię z powodu samotności, jeszcze ten nałóg powoduję dodatkową izolację od ludzi, brak chęci do działania, do zmian. Ciężki okres to dla mnie. Psychicznie jest kiepsko ze mną. Matka na pewno się domyśla, bo gdy jestem w pracy, od jakiegoś czasu zagląda do mojego mieszkania, ale nie wie jak mi pomóc.
Do kołchozu zakładam maskę twardziela, ale w środku jestem jak wydmuszka.
Cukierki od szamana nic nie dadzą, bo już próbowałem, nie spowodują że będę miał liczne grono znajomych, będę gdzieś zapraszany, czy poznam jakąś dziewczynę.
Tabletki tylko mnie otumania i spowodują, że będę żył w bańce. To jest takie oszustwo, złudzenie, że masz na nosie różowe okulary. Trują ci mózg chemicznie.
Żeby zrobić breloka nie mam odwagi.
Tyle ode mnie.
#przegryw
  • 25
Tabletki tylko mnie otumania i spowodują, że będę żył w bańce


@majkel_scofield: Tego sie obawiam.

. To jest takie oszustwo, złudzenie, że masz na nosie różowe okulary.


o to to.

Doskonale cie rozumiem majkel. Nie cierpie z powodu samotności, cierpie z powodu tego wszystkiego wokół mnie. Kompletnie nie pasuje do otoczenia. Każdy żyje w swojej bańce, a ja nawet nie mam takiej. Czasami zazdroszcze tym ludziom.
Jesteś chłop masz być silny


@sursum_l_corda: i to mnie wk0rwia od jakiegoś czasu.

Jesteś huop - musisz to zrobić.
Jesteś huop - nie możesz być p!zda.
Jesteś huop - ja nie dam rade.
Jesteś huop - musisz, bo tak.
Strasznie cierpię z powodu samotności


@majkel_scofield: Mogę mieć kontakt z innymi, ale to będzie sztuczny, wymuszony kontakt. Pusta konwersacja, która nic nie zmieni / wniesie w życie. Nawet jeśli znajdę kontakt z inną osobą, to okaże sie k0rwa j#baną jak zawsze - próbująca wbić kose w plecy, wywyższająca sie, wyśmiewająca huopa. I na ch0j mi to?
@sursum_l_corda: Kulturalny huop odnoszący sie do innych z szacunkiem, uczciwy, uczuciowy - byłem, ale to nie ma sensu. Każdy jest równy, nie ma gorszych / lepszych. Pomogę bez wzajemności, nie szukam problemów. To jest mój największy problem i dlatego nie pasuje do reszty. Napotykam od lat same k0rwy j#bane - nie rozumiem tego.

Powinienem być sk0rwielem jak inni, ale nie potrafię. A jak sie wk0rwie to jestem tym, kim nie chce
@majkel_scofield

Tabletki tylko mnie otumania i spowodują, że będę żył w bańce


@majkel_scofield: Tego sie obawiam.


@Mr_3nKi_ : Gdyby nie cukierki to zapewne bym wam nie odpisywał.

Cukierki od szamana nic nie dadzą, bo już próbowałem, nie spowodują że będę miał liczne grono znajomych, będę gdzieś zapraszany, czy poznam jakąś dziewczynę.


@majkel_scofield: Całkowicie to rozumiem, są momenty odbicia od dna, gdzie człowiek poczuje powera chce się wyrwać z tego, a
@lentilek: Dlaczego? Ile już czasu używasz?


@Mr_3nKi_: Bo wydaje mi się że na 99% miałbym już próbę samobójczą. Biorę przynajmniej 3 lata.
Bez cukierków to bym ci z łóżka nie wstał, co skończyło by się jeszcze gorzej.
Wydaje mi się że już mam zbyt starganą psychę żeby już wszystko odkręcić do normlaności, ale mam nadzieję że się myle.

@sursum_l_corda Przerabiałem to, wszystko spoko to jest, ale to nie naprawi świata,