Wpis z mikrobloga

@Logan00 Pan Mazurek może ujawniłby jaki procencik z kasy wlewanej przez spółki skarbu państwa do Kanału sportowego brał za swoje występy ze Stanowskim
  • Odpowiedz
MAZUREK JUŻ SKASOWAŁ TEN WPIS...
MAZUREK JUŻ SKASOWAŁ TEN WPIS...
MAZUREK JUŻ SKASOWAŁ TEN WPIS...
MAZUREK JUŻ SKASOWAŁ TEN WPIS...
MAZUREK JUŻ SKASOWAŁ TEN WPIS...
MAZUREK JUŻ SKASOWAŁ TEN WPIS...
MAZUREK JUŻ SKASOWAŁ TEN WPIS...
MAZUREK JUŻ SKASOWAŁ TEN WPIS...
  • Odpowiedz
@Logan00: logika wykopków:
- jak ktoś nie wyzywa PISu od kur.. to jest ich opłaconym pieskiem
- jak ktoś nie wyzywa od kur.. Putina i nie liże jajc Ukrainie, to jest agentem Klemla, ruską onucą
- jak ktoś się nie zaszczepił, to jest szurem, foliarzem
- jak ktoś nie nie zgadza się z ogólną narracją wukopków, to jest trolem
  • Odpowiedz
to sobie zobacz co robi brat Mazurka i gdzie jest zatrudniony ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Zenek_: mam swoje życie i nie obchodzi mnie gdzie kogo ciotka czy brat pracują. Nie robię śledztw. Piszę to z perspektywy osoby która po prostu oglądała kilka wywiadów Mazurka i w żadnym nie odczułem aby był stronniczy czyli lepiej traktował rozmówców z PISu.
  • Odpowiedz
@inflacja_biedaku akurat #!$%@? funkcjonariuszy TVP to obowiązek każdej osoby co chce się mianować patriotą. Jeśli nie przejmujesz się legalizowanym złodziejstwem w postaci ich wypłat to znaczy, że chyba lubisz jak rządzący na ciebie plują.
  • Odpowiedz
@Logan00 w ogóle takie kretyńskie porównanie mógł strzelić tylko Mazurek. Bez gwiazd to oni sobie takiego sylwestra mogą puścić dla siebie i rodziny, bo nie oszukujmy się, że dla ludu jakiś Zenek Martyniuk to jedyny magnes żeby nie przełączyć na inną stację, gdzie gwiazdy będą. A wiadomo jak wygląda negocjacja stawek, jak ktoś jest rozpoznawalny i wie, że jego obecność wygeneruje liczby. Mazurek porównał to z ludźmi, którzy dostają 100k miesięcznie za
  • Odpowiedz
Nie zdziwiłbym się gdyby nowa ekipa Wiadomości/19:30 sama ujawniła swoje zarobki. Pewnie mają jakieś umowy że teraz dostaną mało a więcej jak już wszystko się ustatkuje.
  • Odpowiedz