Wpis z mikrobloga

@Logan00: Wysokość wynagrodzenia likwidatora spółki w postępowaniu likwidacyjnym ustala sąd. Zazwyczaj likwidatorzy otrzymują wynagrodzenie, które jest określone w przepisach prawa i zależne od różnych czynników (np. im wyższa wartość wierzytelności tym większy mnożnik minimalnego wynagrodzenia).
  • Odpowiedz
@Logan00: w sumie co złego jest w patrzeniu na ręce władzy. Tzn ja wiem, ze to wykop i wszystko jest biało ale czarne. No, ale niestety tak nie jest bo ze szczujni pisu możemy zamienić TVP w szczujnie PO. Dlatego ważne jest by takie pytania zadawać i tego pilnować.

To co mi przeszkadza, ze te zmiany były na początku robione, wydaje się, ze trochę jednak z naciągnięciem prawa, a to by
  • Odpowiedz
@Logan00: z top1 najochydniejszych rzeczy robionych przez Mazurka to rozmydlanie afery pegasusa na KS
„a ktoś słyszał co to ten CitizenLab??” „pegasus hehe nie chodzi o konsole drodzy państwo”
Tak, było to gorsze od PRowych porad dla pisowcow odnośnie W.Manna
  • Odpowiedz
@Logan00: no to mazurek jest za Tuskiem bo pracuje dla niemieckiego rmf i krytykował PiS czy mazurek jest za PiS bo krytykuje KO?

  • Odpowiedz
TVP powinno być zlikwidowane to po pierwsze. Jak ktoś broni PO to też ma mie po kolei w głowie.
Lis opowiada bajki o 160 milionach zysku dzięki niemu. To byłby wynik lepszy niż TOP GEAR Clarksona w przeliczeniu na liczbę mieszkańców.
  • Odpowiedz
@magiczneciastko: przecież tu nie chodzi o to, żeby nie publikować zarobków nowych gwiazd (bo to logiczne, że takie dane powinny być jawne), tylko zauważ, że Mazurek nie skrytykował swoich kolegów "po fachu" z PiS i ich zarobków, tylko jak typowy symetrysta od razu przerzucił całą winę/zmienił temat na nowych prowadzących TVP...


@Logan00: poza tym nawet jeśli nowa kadra dostaje takie same pieniądze, to płacić setki tysięcy za tępą partyjną propagandę
  • Odpowiedz
@Logan00: A po co ma ujawniać. Zadanie wykonane. Zostaliście wykolejeni. Po 8 latach walki w końcu nam się udało. #!$%@?**jące było wasze podskakiwanie. Np. Przekop mierzeji wiślanej, pokazało to że jesteście samodzielni, ale to już się skończyło :D

Beziehungen zwischen Deutschland und Polen będą coraz lepsze hahahaha
  • Odpowiedz