Wpis z mikrobloga

#przegryw

Ja słyszałem o tym nowym typie nakrętek i myślałem że mnie ten problem nie dotyczy.
Nie pije niczego z koncernów Coca Coli i Pepsi.
Ale ostatnio kupiłem maślankę (Której pije 2l tygodniowo) i trafiła się z tym cholerstwem.
Nie jest łatwo to urwać bo trzeba użyć pewnej siły a ta nakrętka od środka jest w maślance to można się pobrudzić na palcach.
Siedzą te zarządy w tych błękitnych wieżowcach i z nieróbstwa wymyślają takie głupoty.
PawelW124 - #przegryw

Ja słyszałem o tym nowym typie nakrętek i myślałem że mnie ten...

źródło: Screenshot 2023-12-29 at 17-16-06 015159_r0_940-507517863.jpg (obraz JPEG 940×626 pikseli)

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@PawelW124: oni to robią bo nakrętka to jest ta część która ma wartość, sama butelka to śmieć. nie każdy wie, że nakrętka to jest coś co można recyklować, a butelki się nie da.
  • Odpowiedz
@PawelW124: It is over for pijącydwalitrymaślankitygodniowozbutelkidoktórejkorekjestmocnozamocowanyitrzebaużyćsporosiłybytooderwaćparszywekomuchywbłękitnychwierzowcachcoimprzeszkadzałainnaładowarkadokażdegourządzeniacels.
  • Odpowiedz
@PawelW124: w mleku i innych takich to może i #!$%@?, ale w coli przecież lekko pociągasz i odrywasz normalnie xD chyba, ze jestes uciekinierem z auschwitz, który jest tak wygłodzony, że ledwo podnosi 3cm obwodowo rękę
  • Odpowiedz
@PawelW124 nie urywaj tego, albo chociaż zakręcaj puste, zgniecione opakowanie.
to jest po to, by nie wyrzucać nakrętki osobno. Dzięki temu łatwiejszy jest recykling, nakrętki są za małe żeby je wychwycić w sortowaniu odpadów.
  • Odpowiedz