Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: wykopki piszące że tylko patologia tak lubi największe bezbeki XD znam turbo wykształcone I inteligentne laski które chcialy być poniżane czy bite w łóżku ale dla was to abstrakcja xddd
  • Odpowiedz
pierwszy komentarz nawet potwierdza twoje słowa: "chłop myśli że jest Massimo", czyli Massimo by mógł jej tak powiedzieć.


@WielkiNos: jak wy macie jednopłaszczyznowe myślenie xD Massimo nie mógłby jej tak powiedzieć bo nie robi tu za przykład chada, tylko dziwacznej postaci z produkcji, gdzie za atrakcyjne uchodzą zachowania idiotyczne w realnym świecie
  • Odpowiedz
@WielkiNos widocznie przez noc mu się szczęka bardziej okrągła zrobiła. I pewnie jeszcze zmniejszył się wzrostem. Temu nie wyszło.

Może Nie od razu po przebudzeniu, ale jak są w związku, to co, ona pierwszy raz obok niego spała, że taka oburzona, jak męska fizjologia działa XD?

Efekt wielu lat wchodzenia w dupsko p0lkom i ich wymaganiom. Jakoś kurde 100 lat temu się faceci nie pindrzyli, tylko było myk myk i załatwione. Ba,
  • Odpowiedz
@WielkiNos: U mnie kultura wysoka, więc nie rzucałbym swojej kobiecie tekstów, że bym ją rżnął jak sukę, jak w jakimś pato konkubinacie. No chyba, że bym miał pewność, że ją podniecają takie teksty ;D
  • Odpowiedz
ja to się zastanawiam jak wygląda seks takich kobiet, dla których jakikolwiek wulgarny tekst jest cringowy, nie założą dla faceta niczego wulgarnego bo nie lubią, jakieś gesty są red flagiem i ogólnie wszystko jest nie takie. To co one robią? Bo zawsze tylko odpowiadają, że można mieć satysfakcjonujące życie seksualne bez tych wszystkich udziwnień, a nigdy żadnych przykładów swoich pomysłów na seks nie podają ¯(ツ)


@WielkiNos: pewnie wygląda to
  • Odpowiedz
@WielkiNos a do kogo chłopak ma mówić takie cringowe teksty? Może chciał pośmieszkować poprostu a ta ma kija w pupie i dorobiła se filozofię o uprzedmiotowianiu..
  • Odpowiedz
@Oskariat oczywiście piesek bo nie rzuca się na mnie gdy tylko schylę się po odkurzacz XD weź dorośnij czasy jaskiniowców już minęły XD
  • Odpowiedz