Wpis z mikrobloga

W ten nowy rok z racji ustalania postanowień noworocznych chciałbym przypomnieć mirabelkom z tego pięknego portalu, że mężczyźni preferują normalne sylwetki u kobiet jak u pani ze zdjęcia. Pomijając obfitość biustu, taka sylwetka nie wymaga większych nakładów pracy poza powstrzymaniem się od kompulsywnego objadania oraz sprzątania mieszkania/domu 1-2x w tygodniu (jako formę aktywności fizycznej). Wymówki typu dwójka dzieci czy choroby tarczycy to bajki dla małych dzieci.
#tinder #logikarozowychpaskow #heheszki #p0lka #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #rozwojosobisty
Panitsch - W ten nowy rok z racji ustalania postanowień noworocznych chciałbym przypo...

źródło: comment_16725845114nkid4Z0wCuVoDOVFllTeG

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Panitsch szczerze to kiedyś bym oponował, ze ble ble nie można tak mówić, ze różnie sie w życiu układa itp, ale teraz jak widzę ile moja żona je karmiąc piersią i nie tyje to jak mi któraś powie ze nie może schudnąć po ciąży karmiąc piersią to tylko sie w duchu zaśmieje. I sylwetka ze zdjęcia jest super. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 14
@Panitsch masz pełną rację, jako niestety brzydsza część różowych uważam że powinno się osoby takie jak mnie zwyzywać, opluwać, skopać, zniszczyć życie i dobrowadzić do myśli samodestrukcyjnych. Dzięki temu istnieje szansa samoistnego skrócenia swojego życia przez co juz żaden samiec nie będzie musiał odwrócić wzroku od żałosnej istoty jaką jestem ja i inne obrzydliwe babsztyle ha tfu do wora a wór do jeziora
  • Odpowiedz