Wpis z mikrobloga

  • 0
@sperdolixpl 3500zł, nowy laptop do gier? Raczej będzie ciężko coś sensownego znaleźć, już pomijając fakt, że laptop do gier to niestety zły wybór. I tak na laptopie nie pograsz na max ustawieniach, więc może lepiej do takiego casualu kupić konsole?
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: Nie chce mi się tego oglądać, ale wiem ze nvidia i intel mocno dymaja w dupe konsumentów i nigdy bym juz nie zlozyl mocnego kompa, najwyzej konsola i mid pc. lapek to w formie dodatku, tak jak wspominalem, mam peceta od bardziej komfortowego grania. Amd tez nie jest dużo lepsze, ale dalej > ta dwojke
  • Odpowiedz
  • 1
@sperdolixpl

@mmmzzz: nie wiem ile razy mam pisac, ze gierki bardzo sporadycznie sobie odpale tylko, od bardziej bojowych zadan jest desktop


Lol to kup byle jakiego laptopa, a w gry graj na kompie albo streamuj na lapka jak będziesz potrzebował.
  • Odpowiedz
@sperdolixpl: Ale malkontenci w tym wątku, ja #!$%@?.

Jak dobrze poszukasz to może uda Ci się dorwać Asusa F15 lub HP Victus 15 w tej cenie, jak nie to Lenovo IdeaPad Gaming 3. W wiele fajnych gierek sobie na obydwu pograsz.

Ale wiele osób dobrze mówi, że nożne warto rozważyć kompa, konsole albo GeForce Now. Używałem GeForce Now dość dlugo do gierek na Macu i polecam.
  • Odpowiedz
@sperdolixpl: masz tam wytłumaczone oznaczenia procesorów czy kart graficznych, bo z tych oznaczeń wynika plus minus zastosowanie laptopa. Całość jest podzielona na laptop do gier do obróbki wideo oraz biurowy.
Bo wyjaśnieniu o co chodzi z procesorami i kartami graficznymi jest temat ekstra czyli o co chodzi z laptopami Apple.

Całość to taki trochę poradnik jak samemu znaleść laptop za sumę X.

Film ten zyskuje popularność przez to ze sporo osób
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: dobra, troche zalecialo ignorancją z mojej strony, w kazdym razie i tak #!$%@? praktycznie zrozumiem bo mi auto tlumaczenie napisów na polski na tel nie dziala (reszta języków za to działa) + jestem #!$%@? debilem, a na kompie zapomne + nie będzie mi sie chcialo logowac na wycoop. No i tez myślę ze 90% wiedzy z materialu mam w glowie, spróbuję obejrzec po angielsku mimo wszystko
  • Odpowiedz
#!$%@? tylu nerdów na tym wycoopie a nikt tu nie ma pojęcia o kompach i zasobozernosci przez gry( ͡° ʖ̯ ͡°)


@sperdolixpl: chyba zatrzymałeś się w 2013-2014 skoro uważasz że na wykopie to nerdy xDD
  • Odpowiedz