Wpis z mikrobloga

@An-Dagda: o co sie zakladamy ze na nowym lapku za 3500 zagram na wysokich z dlss na jakosc majac 60fps w rdr2? Bo strasznie #!$%@?, a testy na yt totalnie nie oddają tego co można z kompow wykręcić.
@An-Dagda: przegladarke i wszystko co mozna zrobić na pulpicie (np programowanie) i nie będzie mulic, czemu mialaby? Ja rozumiem ze w11 i w10 na najnowszych aktualizacjach sa zasyfione i zamulone, ale umiem sobie z tym radzic w przeciwieństwie do ciebie. Poszukaj sobie custom iso w necie i zaznajom się z tematem, ja mam własne.
@sperdolixpl: no tak jak system operacyjny bedziesz przerabiac

ale to tez kwestia samej przegladarki, no i tego ze laptop jak sie zakurzy to i tak zaczyna mulic, i trza go co chwile czyscic zeby nie mulil

a po co >60 hz do programowania to juz w ogole nie rozumiem, zwlaszcza ze nie ma tam zadnych animacji. Zeby myszka gladziej latala?
@An-Dagda: to byl tylko przyklad, po prostu przyjemniej się korzysta ogólnie majac wiecej niz te 60hz, zresztą wcześniej pisalem tez ze pol zartobliwie zadawalem.pytanie + myślałem ze 144-165hz w laptopach gaymingowych to teraz standard. Moze mieć 60hz na luzie.
@sperdolixpl: no i tak sie ze mnie nasmiewales ze zagrasz w 60 fps w RDR2, mimo ze wyraznie zaznaczylem ze chodzi mi o wiecej niz 60 hz w nowym laptopie za 3500 zlotych. A zagrasz to se nawet na nowym steam decku, i to moze powyzej 60 fps.
An-Dagda - @sperdolixpl: no i tak sie ze mnie nasmiewales ze zagrasz w 60 fps w RDR2,...