Wpis z mikrobloga

Jaki jest obecnie dobry sposób na przynoszący dobry dochód pomysł na JDG? Jeszcze 3/4 lata temu był to dropshipping, 10 lat temu kanał na yt - byle gówno mogło stać sie popularne i zarabiać na tym hajs co pokazuje polska scena yt, otworzenie kebaba kilka lat temu. A teraz? Co jest teraz tematem który generuje spore dochody i jest na to popyt?
#kiciochpyta #jdg #wlasnybiznes #pomyslnabiznes
  • 10
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: Od lat najlepszy sposób to robienie w konia jeleni, bierzesz temat na czasie np PV, kupujesz za X i sprzedajesz za 2X. Najelepiej szkolenia i to takie nagrane/napisane bo raz robisz i potem tylko naganiasz ludzi na to. Zamiast sprzedac książke za 30-50łż to sprzedajesz kurdsik za 2-3tys, jak jest mało osób to jednak prowadzisz takie szkolenia wtedy są hiper exclusive i ida po 10k+, wystarczy ci kilkudziesieciu kursantów na
  • Odpowiedz
  • 0
@zibizz1 wyświetla mi się tego sporo na fb czy innych ig i nigdy #!$%@? NIGDY nie rozumiałem kto się na to łapie. Skoro gość ma magiczny sposób na zarabianie kasy i zarobił tyle milionów na produktach cyfrowych, to po co chce mi wciskać szkolenia? Po co chce robić sobie konkurencję? Przecież nie rozumiem kto za takie rzeczy płaci no xD
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: Tak, dzieli się z Tobą sekretami za niewielka opłatą :P Ja zdradziłem Ci ten sekret za darmo. Ciekawe czy jak bym zrobił kurs z zarabiania pieniedzy i tym co kupili napisał że właśnie w ten sposób zarabia się kase to czy miałbym jakieś nieprzyjemne skutki z tego tytułu.
  • Odpowiedz
#!$%@? się na grinder


@Smonk_Da_Wead: albo #!$%@? sie na twitchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mozna tez u pewnego farmazoniarza kupic centymetr kwadratowy podlogi w Z44 za symboliczne 5 kPLN, pewniaczek inwestycyjny
  • Odpowiedz