Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Związek na poważnie z Ukrainką słucham państwa opinii. Mam ogromną słabość do tych wschodnich lasek, są ultra czarujące.
Na razie planuje korzystać z życia, z polką w związek wchodzić już nawet nie chce, chyba że to będzie serio wyjątkowa laska i mnie zechce.

Mordę mam gdzieś 6 .5-7/10 (brzydkie laski spogladają, ładne czasem, jestem chyba w guście milfow bo najwięcej zalotnych uśmiechów mam od zadbanych lub mniej mamusiek xd) wzrost 185
Ale jestem toksykiem, narcyzem, patusem i generalnie kiepskim człowiekiem. Pracuje nad sobą, łatwiej dla kogoś.

Ukrainki wydają się być bardziej wyrozumiałe skoro 19 letnia wyglądająca jak modelka laska z Lwowa mi pisze"żeby nie bił, szanował i mnie kochał". Również na żywo widzę, że te laski mają mniejsze wymagania, są bardziej wyrozumiałe dla swoich, opiekuńcze, troskliwe co ja bardzo lubię osobiście.
Ok - często zostawiają potem tych chłopów.
Ale nie chcąc bialorycerzyc to trochę to rozumiem. Nie wiecie jak niektóre z tych lasek są szmacone, bite, niekiedy gorzej. Ja bym nie chciał worka na spermę tylko o 1pkt więcej atrakcyjną laskę z głową na karku.

Także, czy jakiś miras chciałby mnie przestrzec lub doradzić/odradzić co do związków z Ukrainkami?
Mam gest ale też nie chce na jakiegoś pijawca trafić, bo jak się zakocham to mogę stracić rozum. Jestem jak polka tylko zamiast na czarnych lecę na ukrainki.
#ukrainki #zwiazki #tinder #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Dawkować dostęp do hajsu stopniowo, najlepiej w ogóle nie pokazywać po sobie przez dłuższy czas, że masz hajs ponad normalnego Kowalskiego. Oczywiście zawsze istnieje ryzyko bycia trampoliną do uzyskania paszportu, ale tego nie unikniesz chyba w żaden sposób.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a co ci ma od wejścia powiedzieć ? Że u nich chłopa się szuka żeby ją utrzymał ? Czarujące ukraińskie kobiety , tylko że polak taki jak ty już nie uzna za czarujace że tam mężczyźni dają laskom nawet na paznokcie ubrania , to jest inna kultura i to na dodatek kultura która przeciętny Polak gardzi bo wy wymagacie silnych pracujących
Jak się zaczną pierwsze problemy to i jej zaczniesz
  • Odpowiedz