Wpis z mikrobloga

  • 1
@Plinius: Jak ją podłączyłem (a co xD) to zaczęło capić momentalnie taką starością zapyziałą. Co ciekawe niby działa, tylko tacka się sama wysuwa cały czas x)

@fajfusiarz: Pierwszy zacząłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DonRzoncy kiedyd kupilem lapka z loombarku przez allegro i jak go odpalilem to momrntalnir bylo czuc zapach szlugow xD po tygodniu zwietrzalo, tak walilo z wentylacji lapka xD
  • Odpowiedz
przy drugiej myślałem że się zrzygam


@DonRzoncy: ojtam ojtam, trochę kurzu skłębionego na siatce i już odruch wymiotny? Boś zobaczył magnetowid, do którego zmyślne dziecie w walce z rodzicami wmuszającymi "jeszcze jedną kanapeczkę za tatusia zjedz i pójdziesz się bawić" wepchnęło kanapkę z chleba z masłem i wędliną, potem ktoś to jeszcze dopchnął kasetą i tak to sobie postało aż zaczęło waniać, to byśmy dopiero sobie pogadali o rzyganiu :)
O
  • Odpowiedz
  • 0
@Jarek_P: Wiedziałem, że znajdzie się ktoś kto się będzie licytował co to on nie widział.. Cały post jest dosyć humorystyczny i hiperbolizowany, a celem było podkreślenie że to nie jest właściwy stan urządzenia. Myślałem że to widać.

A widziałeś silniki 600 fiata z lat 60 z jeszcze oryginalnym olejem jeżdżonym 15 lat w środku? A widziałeś telefon który wpadł do pisuaru? Albo zarzyganą klawiaturę? Widziałeś CRT po nałogowym palaczu który myłem
  • Odpowiedz
Wiedziałem, że znajdzie się ktoś kto się będzie licytował co to on nie widział.. Cały post jest dosyć humorystyczny i


@DonRzoncy: a mój post to niby jaki jest, weź zluzuj rajty, nie licytuję się, tylko dzielę własnymi wspomnieniami w temacie :)
  • Odpowiedz