Wpis z mikrobloga

przy drugiej myślałem że się zrzygam


@DonRzoncy: ojtam ojtam, trochę kurzu skłębionego na siatce i już odruch wymiotny? Boś zobaczył magnetowid, do którego zmyślne dziecie w walce z rodzicami wmuszającymi "jeszcze jedną kanapeczkę za tatusia zjedz i pójdziesz się bawić" wepchnęło kanapkę z chleba z masłem i wędliną, potem ktoś to jeszcze dopchnął kasetą i tak to sobie postało aż zaczęło waniać, to byśmy dopiero sobie pogadali o rzyganiu :)
O
  • 0
@Jarek_P: Wiedziałem, że znajdzie się ktoś kto się będzie licytował co to on nie widział.. Cały post jest dosyć humorystyczny i hiperbolizowany, a celem było podkreślenie że to nie jest właściwy stan urządzenia. Myślałem że to widać.

A widziałeś silniki 600 fiata z lat 60 z jeszcze oryginalnym olejem jeżdżonym 15 lat w środku? A widziałeś telefon który wpadł do pisuaru? Albo zarzyganą klawiaturę? Widziałeś CRT po nałogowym palaczu który myłem
Wiedziałem, że znajdzie się ktoś kto się będzie licytował co to on nie widział.. Cały post jest dosyć humorystyczny i


@DonRzoncy: a mój post to niby jaki jest, weź zluzuj rajty, nie licytuję się, tylko dzielę własnymi wspomnieniami w temacie :)