Wpis z mikrobloga

@nikow: Jakbym mial pierwszy raz ogladac to ogladalbym w kolejnosci wydania.

A jakbym nie nadazal/nie zrozumial to zobaczyl drugi raz w kolejnosci chronologicznej wydarzen.
  • Odpowiedz
@nikow:
Jeśli nie znasz fabuły, to polecam:
1 - Mroczne Widmo
2 - Atak Klonów
3 - Zemsta Sithów
4 - Nowa Nadzieja
5 - Imperium Kontratakuje
6 - Powrót Jedi
Wtedy historia jest przedstawiona chronologicznie.



Osobiście oglądałam w kolejności ich powstawania czyli 4, 5, 6, 1, 2, 3 (a później sequele i inne produkcje Disneya). Też dobra metoda, wiele osób poleca ten sposób.
  • Odpowiedz
@nikow limo przereklamowana i słaba seria.
Jarają się nia osoby w wieku 30+ (w tym również i ja).
Ale robią to z czystego sentymentu. Stara trylogię obejrzałem milion razy na VHS.
Części 1-3 są takie sobie. Czesci 7-9 powinny zostać skasowane, bo to już wyciskanie forsy ile wlezie, podlane woke.
Z nowych produkcji Disneya, z perspektywy czasu uważam, że warto tylko łotr1 i andor. Resztę owszem widziałem, ale bez szału. Nie zapadają
  • Odpowiedz
@nikow: To jeszcze ja dorzucę swoją opinię, żebyś nie miał za łatwo :D

Obejrzyj epizody 4-6. Jak Ci się spodoba i będziesz chciał rozszerzyć wiedze o uniwersum to wtedy 1-3 i później Łotr 1 jak się wciągniesz. A po tym już sam będziesz wiedział po co chcesz sięgnąć.
  • Odpowiedz
@nikow: Między częścią 3 i 4 obejrzyj 'Łotr 1', resztę tak jak wyżej podali (czyli 1-9). Jak skończysz sagę skywalkerów to dopiero bym oglądał historię Hana Solo oraz seriale (Obi Wan, Mandalorian, Księga Boby Fetta, Andor i Ahsoka). Andor to specyficzny serial i zalecałbym go dopiero po częściach 1-9.
  • Odpowiedz