Wpis z mikrobloga

125 514,69 - 4,87 - 4,90 = 125 504,92

Po ponad roku niebiegania wracam z ambitnym planem przebiegnięcia w wieku czterdziestu kilku lat pierwszego maratonu (21 kwietnia).
Mam więc dokładnie 16 tygodni na przygotowanie. Oby tylko obyło się bez kontuzji bo wcześniejsze próby zawsze kończyły się problemami z kolanami, plecami itp. Zaczynam więc od delikatnych przebieżek dwa, trzy razy w tygodniu plus dłuższy bieg w niedzielę. Do tego dieta i rolowanie. Trzymajcie kciuki

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #16tygodni
joseph - 125 514,69 - 4,87 - 4,90 = 125 504,92

Po ponad roku niebiegania wracam z am...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-4 o 11.12.24

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@WuERA: Dzięki za uwagę. Plan mam z garmina wybrałem wersję dla początkujących aby się bezpiecznie rozbiegać. Za jakiś czas jak nic nie będzie boleć mam zamiar zmienić na dla średnio zaawansowanych gdzie zwiększą się objętości.
  • Odpowiedz
Po ponad roku niebiegania


@joseph: oj

w wieku czterdziestu kilku lat


@joseph: ooj

Mam więc dokładnie 16 tygodni na przygotowanie


@joseph: oooj

wcześniejsze próby zawsze kończyły się problemami z kolanami, plecami itp


@joseph: ojojoj

No nic, powodzenia, daj znać za te 16 tygodni czy udało się pobiec/dobiec
  • Odpowiedz
@joseph: Pamiętaj by nie odpuszczać. Trening charakteru to też ważny element. Jest dzień biegania to trza iść i koniec. Nie przekładać, nie myśleć tylko iść. Mózg z czasem będzie szukać wymówek i namawiać cie aby zrezygnować ale nawet jak się gorzej czujesz najważniejsze by się przebrać i wyjść. Najwyżej wrócisz. To ważne pod kątem kontuzji o których piszesz. Będzie bolało i trzeba wiedzieć kiedy to rzeczywiście coś groźnego a kiedy tylko
  • Odpowiedz
@Ark00: po co tak pesymistycznie, ja po 3 latach wrocilem do biegania i maraton po 2 miesiacach przebieglem XD tu ma 4 wiec lekko zrobi.
@joseph gdzie w garminie wytrzasnales plan na maraton jak max tam to połówka?
  • Odpowiedz
Po ponad roku niebiegania wracam z ambitnym planem przebiegnięcia w wieku czterdziestu kilku lat pierwszego maratonu (21 kwietnia).


@joseph: Sugeruję od razu wykupić plan naprawy u fizjo tego co się spieprzy po drodze:-D (w boldzie masz kilka sugestii, żeby gość się nieco pośmiał).
  • Odpowiedz