Wpis z mikrobloga

Jak wam się marzy związek, narzekacie na samotność albo że w aktualnym wam źle to zobaczcie jak tu ma chłop przerąbane.

Nie dość, że musi codziennie patrzeć na otyłą żonę to jeszcze trzeba się chować z jedzeniem, kupować to czego nie lubi, a jak ona się rzuci na batonik, bo go zostawił na widoku to dostaje reprymendę, że to jego wina, że jest gruba.

#zwiazki #odchudzanie #bekazgrubasow #pieklomezczyzn #p0lka
WielkiNos - Jak wam się marzy związek, narzekacie na samotność albo że w aktualnym wa...

źródło: temp_file8334253734690411264

Pobierz
  • 83
@WielkiNos: Ale Ty masz silnom psyche ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No widzisz każdy jest inny a jedzenie słodyczy jes specyficznym aspektem.
Ja rzuciłam palenie po 10 latach jarania paczki dziennie i mogę siedzieć z palaczami przy stole i mnie nie ciągnie ale jak mąż przyniesie Laysy do domu to sięgnę i później się wkurzam ze wzięłam.
Jak człowiek jes w związku i troszczy się o drugiego to
Nie dość, że musi codziennie patrzeć na otyłą żonę to jeszcze trzeba się chować z jedzeniem, kupować to czego nie lubi, a jak ona się rzuci na batonik, bo go zostawił na widoku to dostaje reprymendę, że to jego wina, że jest gruba.


@WielkiNos: Oczywiście, że jego wina. Bardzo dobrze to opisano w wielu opracowaniach i badaniach, w przypadku odchudzania należy się pozbyć z domu jak najwięcej pokus w myśl zasady
@WielkiNos: Ale gdzie tu widzisz jakieś obwinianie? Ja widzę zupełnie coś innego. Dziewczynie został uświadomiony problem i ewidentnie wzięła to sobie do serca i chce coś z tym zrobić. I w dodatku uczciwie się przyznaje, że ma trudności w pohamowaniu się i nie zrzuca winy na innych za swoje obżarstwo ani nie udaje, że "super czuje się w swoim ciele". Nie dziwie się wcale, że nie chce, aby w domu były
@WielkiNos: Trzymam cały rok jednocyfrowy poziom BFa bo biegam + siłka i może dla mnie być #!$%@? ze złota czy platyny jedzenie i nie ruszę jak mam grubo poza makrosy wyjść. Dzisiejsze pokolenie jest tak słabe, że nawet jedzenie ich pokonuje xD. Niech się zacznie gruba świnia ruszać, to jej się poprawi wrażliwość insulinowa i zacznie jeść objętościowe posiłki a nie syf typu czekolada co ma 600 kcal i nie syci
@WielkiNos: uuu, dzisiaj wrzutka pod plusy z komentarzem pod tezę "loszki to c00rvy" nie pykła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od dłuższego czasu widzę te twoje wpisy na mirko i zastanawia mnie, czy Ty nie masz ciekawszego hobby, niż codzienne wyszukiwanie screenów z internetu pasujących do stereotypowych poglądów na mirko i wrzucanie ich tutaj? Chyba że to jakiś eksperyment społeczny, ale wtedy nie rozumiem przy tym roleplayowania persony