Wpis z mikrobloga

@wieszacz564: wyzywaja nas od zwierzat mimo ze w trudno jest walczyc z libido bedac mlodym mezczyzna widząc na dodatek golą dupe ale jak zachowuja sie jak suki to wtedy zwalaja to na wine okresu zwierzęta
  • Odpowiedz
@wieszacz564: jakbyś był przystojniakiem to byś mógł podejść i klepnąć ją w to dupsko i ona by tylko niewinnie zapiszczała - a jak nie jesteś Oski to masz chodzić do innej siłki, bo inaczej ją molestujesz
  • Odpowiedz
@wieszacz564: dobra, dawać konkrety, nagrania z kamer, gdzie typ PERMANENTNIE gapił się konkretnie na jej wypiętą dupę. (jakby to cokolwiek zmieniało) Bo to, że jakaś durna siksa wymyśliła sobie, że ktoś ją obczaja gówno znaczy. Zaraz zaczną sobie wyimaginowane gwałty wzrokowe wymyślać... ekhm a sorry, to już ma miejsce... Mam oczy, to mogę patrzeć gdzie mam ochotę, jeszcze w kodeksie nie ma zakazu używania oczu; mi się może nie podobać, że
  • Odpowiedz
@wieszacz564: Może #niepopularnaopinia ale generalnie ta kobieta ma rację. Jest zasadnicza różnica również między tym, że ktoś popatrzy się na wdzięki danej niewiasty a między tym, że typy się wpatrują tak w dziewczyny jakby im mieli zaraz nosem w dupę wjechać. Inną sprawą jest również to, że niektóre panie z siłowni robią sobie wybieg mody i takie legginsy noszą wręcz specjalnie po to, aby prowokować.
  • Odpowiedz
@wieszacz564: Gdyby facet publicznie wyszedł ubrany w taki sposób że widać jaja i fiuta w pełnej okazałości to przyjazd policji i mandat za nieobyczajnie zachowanie murowany. A tutaj laska z praktycznie gołą dupą i widocznymi wargami sromowymi paraduje przy wszytkich. No sorry ale może podcas treningu nie chcę oglądać rozchylanej #!$%@?.
  • Odpowiedz