Wpis z mikrobloga

UFO Miami Mall Alien Incident

Wpadłem na to przypadkiem... myślałem, że na portalu pełnym szurów dowiem się czegoś więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale widzę, że nie jesteście na bieżąco ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ufo
FX_Zus - UFO Miami Mall Alien Incident

Wpadłem na to przypadkiem... myślałem, że na ...
  • 13
  • Odpowiedz
@FX_Zus: Każdy, dosłownie każdy ma aparat fotograficzny w kieszeni, ale żodyn nie pomyślał, żeby zrobić zdjęcie ufoludkowi. Któryś z tych policjantów na pewno by zrobił, przesłał od razu komuś innemu i mielibyśmy pierwsze zdjęcia ufo. Tak że sorry, ale nie było tam żadnego ufo, choć taka mobilizacja policji wskazuje, że działo się tam coś ciekawego, więcej niż jakieś potyczki czarnuchów.
  • Odpowiedz
działo się tam coś ciekawego, więcej niż jakieś potyczki czarnuchów


@Reichsmarschall: hipotetycznie jakby banda 40 gości rozrabiała to mieli 5 radiowozów przysłać? Przecież nawet by nie mieli jak ich zwinąć do paki. Jakby tam był naprawdę ufoludek to do takiego zdarzenia nie wysyłaliby policji tylko brygadę X-COM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FX_Zus: no i takie historie lubię, a nie jakieś kropki na niebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż mi się przypomniał ufok z Las Vegas, ja tam mu wierzę! :)
Natomiast tak na logikę, to jakby ktoś zadzwonił na policję mówiąc, że jakiś kosmita sobie lewituje i ich goni, to by wysłali jeden patrol żeby mu wlepić mandat za zawracanie dupy. Podejrzewam, że było jakieś zgłoszenie strzelaniny a
  • Odpowiedz
@Reichsmarschall: ty nawet nie jestes na biezaco z amerykanskimi szurami. Przeciez od dawna jest konkluzja ze rząd niczym mulder i scully kontroluje wszystkie wydarzenia zwiazane z ufokami, konfiskując wszelkie materiały i zamykając usta świadkom tych zdarzeń( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz