Wpis z mikrobloga

Seedbox poniżej 5 euro chyba ciężko i nie widzę jak cię ma chronić przed hnr. Tak czy siak pliki trzeba seedowac tylko na seedboxie. Seedujesz rozumiem z telefonu? Zwykle nie trzeba 24/7, prewarning jest za np przestanie na dzień czy trzy zanim wyseedujesz minimum. Zależy od trackera
  • Odpowiedz
  • 2
@KingaM seedowanie na telefonie to trochę abstrakcja. Jakbyś na zawody strzeleckie przyszła z procą wykonaną z majątkowej gumy.

Myślę że tak tanio seedboxa nie znajdziesz już prędzej jakiś serwer mikrokomputer. Zapłacisz z góry za urządzenie i taki będziesz miała koszt miesięczny powiedzmy po roku.
  • Odpowiedz
@KingaM: Ale gdyby miały być nieprzyjemności z torrentowania to byłyby przy samym rozpoczęciu pobierania. Copyright troll łapie adresy IP, #!$%@? na policję i tyle, nie ważne czy się seeduje czy nie. Właśnie dlatego polska scena jest taka ułomna, bo boją się że jakieś śmiecie z ZAiKSu będą co chwila #!$%@?ć każdego więc są prywatne trackery żeby takich odfiltrować.

A tak to operatorzy w PL mają wywalone na ruch P2P na ich
  • Odpowiedz
  • 0
@Quassar ja u siebie mam lenovo m73 tiny zmieniłem procesor na i7 i dałem więcej ramu. Streaming 4k idzie na plexie z tego. Co do maliny nada się ale nie mam większego doświadczenia z tym urządzeniem.
  • Odpowiedz