Wpis z mikrobloga

Trafiłem właśnie na czteroosobowy squad po przeciwnej stronie w Air RB, który w dosłownie 2 minuty zniszczył całe lobby. Z ciekawości sprawdziłem staty jednego z gości i nie powiem, mózg rozwalony. Nawet jeśli zawsze grają tylko w pełnym squadzie czterech ogarniaczy, co na pewno pomaga takie staty utrzymać, to i tak robi wrażenie.
BTW. Chciałem podejrzeć na powtórce, ale cała przeciwna drużyna jest nieaktywna i jak się na nich kliknie, to jest komunikat

lokalizacja chwilowo nieznana

Coś w ustawieniach?
#warthunder
Drmscape2 - Trafiłem właśnie na czteroosobowy squad po przeciwnej stronie w Air RB, k...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 1
@MatPL1122: Zmusiłem się do wczytania jednej powtórki w całości. Gość gra prosto, żeby nie powiedzieć prostacko. Wznosi się na ok. 5 km i leci prosto na środek. Co chwilę używa targeting poda (dokładnie nie wiem po, tzn. wiadomo, żeby namierzać przeciwników, ale jaka dokładnie mechanika tu jest zastosowana to nie wiem). Gra Gripenem, więc ma milion flar i folii, więc dolatując do furballa wrzuca je w serii i ma odpalone do
  • Odpowiedz
@Drmscape2 targetingpoda używa się do spotkowania markerów na większy dystans, wtedy inny może #!$%@?ć radarowymi its, w sensie podświetlana drużynę przeciwna. Daj TABa z nickami. W opcjach możesz wyłączyć podział powtórki na kawałki, a jak klikniesz w raporcie w link to ładuje powtórkę serwerową a nie tą z Twojej perspektywy
  • Odpowiedz
  • 2
@pewniecham: @MatPL1122 Ok, już wiem o co chodzi. Oni exploitują buga w matchmakingu. Jak się gra w squadzie z Gripenem C i F-15J, to się dostaje po przeciwnej stronie teamy USA i downtier, za każdym razem. Także w ten sposób takie staty na tym gripenie utrzymuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@pewniecham: Kilka wczorajszych gierek pod rząd. Grał z tymi gośćmi z tagiem THP. On w Gripenie C, jeden w F-15J, trzeci Su-27. Za każdym razem amerykańskie teamy z bardzo małymi domieszkami i downtier. Mówił o tym glitchu też ten MrUnivers w filmiku sprzed 2 tygodni, akurat pierwszym jego jaki odpaliłem. xD No trzeba przyznać, że jednak jest w #!$%@? łatwiej jak 3/4 drużyny przeciwnej to noobki w premium phantomie.
Drmscape2 - @pewniecham: Kilka wczorajszych gierek pod rząd. Grał z tymi gośćmi z tag...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
@Drmscape2 spotkałem się też z ludźmi którzy wchodzą do bitwy, patrzą co rzuciło i jak nie ma downtieru to wychodzą. Jak się nie zrespi to mu do statystyk nie zalicza. Było tacy co się rezerwami tysiące razy respili i wychodzili żeby obniżyć statystyki. A najlepszy wał to goście co na konsoli mają wyłączone multiplatforme i grają tylko na boty. KD i WR kosmos. W rankingach w grze możesz ich zobaczyć
  • Odpowiedz