Wpis z mikrobloga

Jak tam „Wasze” mieszkania na kredyt 4k miesięcznie do końca życia które tak na prawdę należą do banku przez 30 lat? Ja mam w TBSie malutki czynsz 1000 zł miesięcznie plus rachunki i mam dach nad głową w nowym budownictwie na ile tylko chce. Zamiast płacić hipotekę jak debil wolę to przeznaczać na samochody, podróże i dostatnie życie. Mieszkania i tak będe miał po rodzicach jak nadejdzie czas. Nawet mi Was nie żal. #tbsmasterace#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt #bekazpodludzi #przegryw
tyr3q360 - Jak tam „Wasze” mieszkania na kredyt 4k miesięcznie do końca życia które t...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@arsze_nick 10 % kosztów budowy. W moim przypadku okolo 60 tys, które są zwracane i rewaloryzowane jak się wyprowadzę. Czynsz 950 zl plus media. Przynajmniej w Szczecinie
  • Odpowiedz
@tyr3q360 faktycznie ludzie, którzy kupili 3-4 lat temu i teraz po tych kilku latach ich mieszkania są warte 50% więcej są przegrywami, którym należy współczuć. Wcale nie mogą ich sprzedać w każdym momencie i na tym jeszcze zarobić. Wybór TBS to świetne rozwiązanie. Oh wait…
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Koło mnie wybudowali TBS i to jest patologia jak do tego się przystępuje - musisz wpłącić 25% wartości mieszkania plus 12 miesięczny czynsz z góry :D
  • Odpowiedz
@tyr3q360: TBS hahahaha wołaj mirek za 5 lat, dasz znać jak te Twoje podróże :)
U mnie pierwsze mieszkanie spłacone w 5 lat, drugie jeszcze trochę, ale też się spłąci.

Ale generlanie niech każdy robi sobie co tam chce, nie rozumeim tylko po co ten hejt?? zazdrość? Ból dupy??
  • Odpowiedz
lat? Ja mam w TBSie malutki czynsz 1000 zł miesięcznie plus rachunki i mam dach nad głową w nowym budownictwie na ile tylko chce. Zamiast płacić hipotekę jak debil wolę to przeznaczać na samochody, podróże i dostatnie życie. Mieszkania i tak będe miał po rodzicac


@tyr3q360: Ja... p..... Pewnie należysz do kręgu osób myślących po co w szkole matematyka. TBS opłaca się dla jakiś ameb chcących tak mieszkać do końca życia.
  • Odpowiedz