Wpis z mikrobloga

Pierwsze 7h za mną, nie tylko w ER, ale też i w grach soulslike. Nie zabiłem ani jednego bossa, straciłem 5000 esencji po tym jak pomyliłem niebieską potkę z czerwoną i zginąłem, nadal mi się na klawiaturze mylą przyciski, ale się świetnie bawię XD #eldenring
  • 13
  • Odpowiedz
i nie będę specjalnie kupował pod jedną giereczkę


@knurku: obecnie na pc masa gier wychodzi z interfejsem i sterowaniem projektowanym na pada wiec to jak najbardziej sensowna opcja

Pierwsze 7h za mną, nie tylko w ER, ale też i w grach soulslike. Nie zabiłem ani jednego bossa


@knurku: ale tego samouczkowego zabiles?
  • Odpowiedz
@knurku: w tym prologu trzeba umrzec tak czy siak, wraca sie tam duzo pozniej ale w jaskini w ktorej budzisz sie pozniej jest samouczek, trzeba zeskoczyc w dol obok ducha na krzesle ktory mowi ci ze tutaj jest samouczek

nawiasem mowiac jesli ignorujesz dialogi z npc i opisy to mega utrudnisz sobie gry od form software a potem powiesz ze gra nie ma fabuly i historii
  • Odpowiedz
ale nastawiam się na dużo farmienia.


@OldBull: w zaleznsoci od umiejetnosci grania w tego typu gry, ja osobiscie w ER nie spedzilem ani minuty na farmieniu, jak utknalem i mialem wrazenie ze jest zbyt trudno to szedlem gdzie indziej albo próbowałem danego wroga/bosa do skutku i nie mialem poczucia ze potrzebuje wyzszego lvlu czy cos. Jasne mozna wbic max lvl przed pierwszym bosem ale gra w zaden sposob tego nie wymaga
  • Odpowiedz
@3mortis ale jestem strasznym noobem, do tego nie mam cierpliwości. W eldenie na razie podobają mi się widoczki :) Mam podobnie jak w zeldach ostatnich: Ciekawe co za tym pagórkiem… Niestety zazwyczaj kończy się ucieczką :)
Wieczoram mam zamiar z pomocą wilkoczłeka ubić jego wroga (coś z psem w nazwie).
  • Odpowiedz
W eldenie na razie podobają mi się widoczki :)


@OldBull: fakt, wiedzieli jak wykorzystac otwartosc map i widac nawet lokacje z 2 konca gry gdzies na horyzoncie, widok na liurnie i plaskowyz z tylu burzowego zamku tez fajny

jedynie nowe lords of the fallen moim zdaniem robi podobne wrazenie kiedy sobie czlowiek zda sprawe ile roboty bylo w tworzeniu mrocznej wersji mapy (umbralu) ale nietety tam to wrazenie w polowie gry
  • Odpowiedz