Wpis z mikrobloga

Siemanko! Czuję, że robię krok w tył, ponieważ w dzisiejszych czasach najlepiej robić filmy na YT i TikToka, a ja... założyłem BLOG ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pisanie tekstów mi idzie znacznie skuteczniej niż tworzenie filmów, a Instagram jako blog się średnio nadaje, ponieważ ma limity znaków, więc oto jest blog https://grysasztuka.pl/! Co na nim będzie?
- Publicystyka odnośnie game designu, głębi gier, psychologii w grach
- NIE będzie to kolejny blog z recenzjami
- Pamiętniki z platyny - czyli historia wbijania platyny w danej grze (w 2k23 zrobiłem 15 platyn)
- Odnośniki do filmów z YouTube (o ile wrócę do nagrywania)
- Na Instagramie piszę o całej popkulturze (choć amatorsko), więc mogą też się pojawić wpisy dotyczące książek, czy filmów

Pierwsze, startowe wpisy są już na blogu, kolejne będą się regularnie pojawiać. W planach mam napisanie obszernego podsumowania wszystkich platyn zdobytych w 2k23 oraz list miłosny do Cyberpunka 2077. Do tego będą na pewno posty o immersji w grach. Na stronie jest też możliwość zapisania się do newslettera - wtedy otrzymacie ode mnie raz na 1-2 tygodnie podsumowanie z nowymi postami i filmami oraz jakieś krótkie notatki co u mnie.

To tyle, także przekonajmy się, czy blogi umarły, czy też jeszcze dychają xD

#gry #playstation #xbox #blog #stronywww #tworczoscwlasna
  • 10
  • Odpowiedz
@gry-sa-sztuka: No właśnie chyba mam go nawet w obserwowanych (e: jednak nie miałem, ale dorzuciłem), ale przy natłoku powiadomień czasami treści gdzieś znikają w czeluści.

Nie wiem jak inni, ale zdecydowanie lepiej działają na mnie wołanie, bo jak pojawi mi się ikona dzwoneczka to wtedy prawie zawsze zaglądam. Także jakbyś chciał wołać to dej mnie pierwszego! :D
  • Odpowiedz
@gry-sa-sztuka: okropny jest ten nowoczesny Dizaajn stron - Ogromne okienka które trzeba scrolować i nie wiadomo w co wchodzić i jaka jest kolejność, plus czcionka nazwy 80 nawalona po co to? W porównaniu z minimalizmem Menu strony wygląda to okropnie ;/
francopolo - @gry-sa-sztuka: okropny jest ten nowoczesny Dizaajn stron - Ogromne okie...

źródło: j65

Pobierz
  • Odpowiedz