Wpis z mikrobloga

Wreszcie ktoś normalnie i z chłodną głową, bez emocji wyjaśnił o co chodzi z tą aferą. Mam wrażenie, że tylko Konfederacja patrzy trzeźwo na sytuację z Kamińskim i Wąsikiem i nie daje się ponieść emocjom. Sławek elegancko też obnażył hipokryzję koalicji 13 grudnia. Polecam każdemu przesłuchać i DOPIERO wtedy się odnieść zanim się tu zesracie. #neuropa wy przede wszystkim zobaczcie, bo TVN i wyborcza wystarczająco już zryła wam beret.
https://www.youtube.com/watch?v=8sMGAeV5O_0
#sejm #bekazlewactwa #polityka #4konserwy #neuropa #gruparatowaniapoziomu
General-franco - Wreszcie ktoś normalnie i z chłodną głową, bez emocji wyjaśnił o co ...

źródło: mentzen

Pobierz
  • 88
@General-franco

bo dojdzie do wojny domowej.


Hehe bring it on.
Po tym jak PiS traktował wojsko i policję to ja chcę zobaczyć tą wojnę domową. Stare baby, Patoka na socjalu i nieudaczni działacze PiSu w obronie koryta vs wojsko, policja i produktywna część społeczeństwa. To by rozwiązało masę problemów tego kraju ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mango2018: @suwalskimroz jeśli masz głowę w dupie koalicji i nie widzisz świata poza nimi to nie jesteś w stanie dojrzeć że nie podązają oni za tak przez siebie jeszcze niedawno uwielbianą praworządnością tylko próbują popchnąć sprawę korzystając ze swoich wpływów w SN. Posłuchaj mentzena i pomyśl czy pomimo że pis robi z siebie teraz wielką ofiarę którą nie jest, to czy koalicja ma czyste ręce? Miała być nowa jakość a jakoś
@Mrbimbek: Widzisz, tylko że ja mam w dupie praworządność, moim osobistym zdaniem miejsce Pisowców jest w więzieniu za 8 lat psucia i okradania narodu polskiego.
A czy koalicja wsadzi Pisowców legalnie, nielegalnie czy inaczej -,mało mnie to interesuje, liczy się efekt.

Dla mnie PiS to partia zbrodnicza, a z zbrodniarzami trzeba krótko. gdyby Niemcy na początku zdusili NSDAP a nie zastanawiali się, czy to praworządne, to miliony osób zachowałoby życie.

Także
wrażenie, że tylko Konfederacja patrzy trzeźwo na sytuację z Kamińskim i Wąsikiem i nie daje się ponieść emocjom


@General-franco: oczywiście. Ale według neuropków nie można nigdy przyznawać racji PISowi, bo nie ważne w jakim temacie ale PiS zawsze wszystko robi źle a Tusk robi wszystko dobrze i koniec tematu, nie wolno drążyć i dociekać bo Tusk nigdy by nie skłamał xD

Konfederacja to koalicjant PiSu bo trzeźwo patrzy na jakąś sprawę.