Wpis z mikrobloga

Wreszcie ktoś normalnie i z chłodną głową, bez emocji wyjaśnił o co chodzi z tą aferą. Mam wrażenie, że tylko Konfederacja patrzy trzeźwo na sytuację z Kamińskim i Wąsikiem i nie daje się ponieść emocjom. Sławek elegancko też obnażył hipokryzję koalicji 13 grudnia. Polecam każdemu przesłuchać i DOPIERO wtedy się odnieść zanim się tu zesracie. #neuropa wy przede wszystkim zobaczcie, bo TVN i wyborcza wystarczająco już zryła wam beret.
https://www.youtube.com/watch?v=8sMGAeV5O_0
#sejm #bekazlewactwa #polityka #4konserwy #neuropa #gruparatowaniapoziomu
General-franco - Wreszcie ktoś normalnie i z chłodną głową, bez emocji wyjaśnił o co ...

źródło: mentzen

Pobierz
  • 88
o bieńkowska to ta co nazywała ludzi zarabiających mniej niż 6000 zł idiotami?

@General-franco:
W konkretnym aspekcie o czym nie dodasz, nie gadasz z Pisiorem o ambicjach zerowych, którego mozesz robić w #!$%@? XDDD
Chodziło o kieorwnika, który zarządza wielka kasa lub duża liczba pracowników. Taka niskie zarobki świadczą wtedy, ze coś jest nie tak. Jedbany manipulacjie nastawiony na kłamstwo.
https://www.youtube.com/shorts/57mhE2DYu3A
@General-franco:
W zasadzie mówiła o konkretnej osobie, sugerując, że tam jest cos nie tak.
A co do tego, że jeśli ktos ma pod soba np: 50 osób i zarabia 6k to ... tak, jest idiotą, albo nainośc jest na poziomie idioty.
Coś ci nie pasuje? Cos tutaj jest nieprawdą? Powiem ci wiecej, sam mam wśród znajomych (chca nie chcą) sporo idiotów, bo to nie jest tak, że z takim znajomym spotykasz
@text: Jeżeli osoba piastująca tak wysokie stanowisko w Państwie wyzywa innych, uczciwie pracujących od idiotów to taka osoba jest zwykłym chamem bez kultury, na takim samym poziomie co czarnek czy matecki. Na najwyższych stanowiskach państwowych wypada mieć trochę klasy
@General-franco: Dlaczego miałbym oglądać Memcena - kłamcę, krętacza i (co najważniejsze) zamordystę?
https://wykop.pl/wpis/72437517/kurde-mialem-skomentowac-te-100-ustaw-mentzena-ale

Ale spoko, niech wypuszcza więcej takich filmików, najlepiej tuż przed wyborami, niech poparcie Konfy wynosi stabilne 4,7%.
Jeszcze tylko niech Bosak się przyzna do bycia faszystą (już raz to zrobił, publicznie), a Korwin niech walnie tekstem że za Hitlera były niskie podatki xD
Jeżeli osoba piastująca tak wysokie stanowisko w Państwie wyzywa innych, uczciwie pracujących od idiotów to taka osoba jest zwykłym chamem bez kultury,

@General-franco:
Staruj na papieża, jeżeli wierzysz, że jest choć 1 człowiek na świecie, który nie powiedział czegoś nie tak o innym człowieku.
Nie mówiąc już o tym, że jestes na tyle głupi, że już chyba 10 ty raz ci mówię, że ona nie mówiła o tysiącach osób, tylko o
To niesamowite, że mówienie po prostu obiektywnej prawdy jest lizaniem kul pisowi. Rosną nam tu totalni fanatycy Hołowni i Tuska
Wykopków nie obchodzi prawda. Na ten moment walą sobie konia do Tuska i Koalicji, a jakiekolwiek argumenty z zewnątrz nie docierają, narracja zmieniła się o 180 stopni xD wejdźcie sobie na wpisy w 2014 roku i zobaczcie co wtedy wykopki o Tusku pisały. A teraz nieważne czy prawnie, nieprawnie - ważne że jadą z pisiorami - ku uciesze motłochu, który żyje igrzyskami, kiełbachą i wódką.

Identycznie było jak się zaczął covid i
@General-franco: TL;DW można prosić? Oglądałem już Bosaka w RMFie i nie potrafił wytłumaczyć czemu uważa tak, a nie inaczej. Jestem przyzwyczajony do Korwina w Konfie i do prostego chłopskiego rozumu, a na prosty chłopski rozum to nie można ułaskawić (zmazać winy) osoby niewinnej (czyli nie skazanej prawomocnie).
@AlbertoBarbosa: ej ale słuchałeś tego? mogę się doczepić do niego że tylko Hołowni zarzucił absurdalną rzecz, a tak to jest obiektywnie i wcale nie propisowsko. Powiem więcej: trochę z automatu dałem łapkę w dół, a potem ją cofnąłem xd
To był chyba jego pierwszy lub drugi film który widziałem, nie bardzo lubię styl jego wypowiedzi.

Przekazał informacje o tym, że PiS nic nie zrobił z dwoma wyrokami TK które mogłyby załatwić sprawę na korzyść Długopisa . Powiedział też, że sąd najwyższy oba te wyroki zignorował bo były nieprecyzyjne i nie odpowiadały na ich problem. Zignorował również trzeci już w neo składzie który to uznał sobie wygodnie, że prezydent ma prawo do