Wpis z mikrobloga

@zjadlbym_kebaba: a co może nie ma racji? Te leki jedyne co robią to wyłączają uczucie głodu w mózgu, w skutek czego grubas szybko się najada a efektem jest deficyt kaloryczny. To jest droga na skróty, bardzo kosztowna, z wieloma skutkami ubocznymi leków, poza tym co po schudnięciu i odstawieniu leków?
Wiem, że lekarze teraz oferują terapie tymi lekami bo sam jestem otyły i byłem u endo, to własnie mi zaproponowano: zastrzyk
  • Odpowiedz
@heyhiheIIo: jakich argumentów? To ty zgasiłeś kolegę, bo sam przyznałeś, że to nie jest olej z węża tylko po prostu ten lek pomaga utrzymać ten święty deficyt, a twoje osobiste przekonania co do stosowania leków nie mają tu znaczenia i też nikt nie pytał o nie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba: @heyhiheIIo jak lek „zabija glod” czyli sprawia ze nie chce sie zrec to i tak juz duzo pomaga w utrzymaniu swietego deficytu. Ludzie sa grubi bo lubia zrec/zra z nudow/nerow, jak przyjmie lek i przestanie zrec czipsy, batony i szybkie kanapeczki miedzy posilkami to pomoze mu zmniejszyc ilosc kalorii
  • Odpowiedz
"chudnie się od deficytu" to tautologia, myk polega na tym jak ten deficyt możliwie najłatwiej utrzymać i jaką przyjąć strategię długoterminową do utrzymania prawidłowej masy ciała.


@NieRozumiemIronii: Intermittent fasting, bo nie mordujesz sie dieta, najesz sie raz czy dwa i jestes zadowolony psychicznie, nie ma zbytnich restrykcji co mozesz jesc jezeli uprawiasz jakis wysilek fizyczny mozesz nawet pizze jesc codziennie.
Oprocz chudniecia masz inne benefity z IF
  • Odpowiedz
@BayzedMan: no to od preferencji zależy i stylu życia. Ja FI

mozesz jesc jezeli uprawiasz jakis wysilek fizyczny mozesz nawet pizze jesc codziennie.

IF tak nie działa niestety, nawet na czystym żarciu bardzo łatwo jest wciągnąć 2x1500 czy więcej kcal w dwóch posiłkach i człowiek się znowu pasie.
  • Odpowiedz