Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja jestem zaskoczony wysoką frekwencją na tym marszu? Wiadomo że 500 k to nie było, ale według ratusza zebrało się ich 35 tysięcy. Pizga zimnem, środek tygodnia, trzeba bronić polityków którzy mają na ciebie #!$%@?, a i tak znalazło się 35 tysięcy osób które tam poszło z własnej nieprzymuszonej woli, niektórzy nawet specjalnie w tym celu przejechali dziesiątki kilometrów. Łeb mnie boli jak o tym myślę.
#bekazpisu #sejm #tvpis
  • 32
  • Odpowiedz
  • 23
@1polbol oni zwozili wszystkich z całej Polski, często groźbą do tego kościoły organizowały wycieczki, kluby miłośników gazety polskiej itd. Średnia wieku oscylowała w okolicach 65 lat, a karetka jeździła tylko od jednego emeryta do drugiego. Na sam koniec zafundowali spacerek po mrozie pod Kancelarię Premiera. Podejrzewam, że część ich elektoratu nie zobaczy już wiosny.
  • Odpowiedz
@1polbol: z tą "nieprzymuszoną wolą" to bym nie przesadzał, busy jechały nawet z Trójmiasta, zebrać 35k ludu z całej Polski to znowu nie jest taki wyczyn, w skali kraju więcej osób dzisiaj kupiło schab w Biedronce w promocyjnej cenie niż było na tym spędzie.
  • Odpowiedz
Podstawiane autokary pod struktury terenowe partii


@Tomekmoskwa: I ty serio myslisz ze disiaj bylo 300k ludzi? Rozwaliles mi system :)
To co bylo dzisiaj spokojnie zwieziesz. Toco bylo na marszu tusku samo musialo dojechac. Z wlasnej woli.
  • Odpowiedz
@gorzki99: dzisiaj było napewno 50k ludzi bo tyle doliczyła się policja. 80% było przywiezione darmowymi autokarami. Tak samo jak ci na marszu Tuska. Wiem bo kilka osób z pracy jechało na wycieczkę do wwa podstawionym przez PO autokarem.
  • Odpowiedz
dzisiaj było napewno 50k ludzi bo tyle doliczyła się policja. 80% było przywiezione darmowymi autokarami. Tak samo jak ci na marszu Tuska.


@Tomekmoskwa: Niech bedzie jak piszesz. 50k. 80% z tego to 40k. Co oznacza ze cale 10k przyszlo z wlasnej inicjatywy. WOW

Na marszu tusku bylo (nikt nie wie ile) ale 500k to w miare bezpieczne stwirdzenie. Czyli masz x10.

I nawet stosujac Twoje fikolki to mamy ze 10x wiecej
  • Odpowiedz
@gorzki99: ale mordo. Środek tygodnia. Zima. -6st. Z dnia na dzień i powód taki średni a frekwencja bardzo dobra. Tusk miał środek lata, kilku tygodniowa reklamę w TVN24. Bilbordy poklejone na mieście. I co najważniejsze grał u siebie bo Warszawa to jego elektorat. Większość osób tylko wyszła przed blok i była na miejscu. Poczekaj na protesty przeciwko wprowadzeniu euro czy jakieś głębszej integracji z EU. Sam pojadę za własne pieniądze swoim
  • Odpowiedz
@Tomekmoskwa: Ale mordo. Uczysz mnie manipulowac? Jaja se robisz :) Za dlugo juz jestem na stanowiskach gdzie mam pod soba ludzi a jednoczesnie jestem rozliczany z wykonu tych ludzi. Przykro mi miras - nie tedy droga :)

Środek tygodnia


A ktos bronil zrobic w weekend? BTW fajny mem widzialem: Dlaczego pis organizuje marsz w srodku tygodnia a tusk w weekend? Bo wyborcy tuska pracuja.

i powód taki średni


:DDDD rob inbe
  • Odpowiedz
@1polbol: PiS ma 48 000 członków. Przyjechało 35 000 więc nawet nie wszyscy pisowcy xD z czego pewnie sporo odklejonych emerytów, a czy mówimy? Jakie dużo?
  • Odpowiedz
Jesli chodzi o liczenie sie na ulicy to PO zawsze przegra


@Tomekmoskwa: to akurat wszyscy wiedzą że jak się ktoś szlaja po ulicach albo śpi zaszczany pod mostem to elektorat pis
  • Odpowiedz