Wpis z mikrobloga

Przeczytałem kilka artykułów i zobaczyłem nagrania na YT, które jasno mowią, że:

- większość kobiet, która zainicjowała rozwód żaluje potem swojej decyzji
- kobiety TOTALNIE nie potrafia przewidywac skutkow swoich dzialan
- nie maja zdolnosci wyciagania wnioskow
- same sobie wzajemnie zle doradzaja
- kobieta, ktora cierpi, chce zeby inne kobiety cierpialy, dlatego doradza innej rozwód.

To swiadczy o tym, ze one nie powinny naprawde nigdzie przewodzic. Ani w rodzinie, ani w zwiazku, ani w pracy. Dodatkowo bardzo rzadko potrafia przyznac sie do bledu i wziac odpowiedzialnosc za swoje czyny. Troche szokłem, bo nie sadzilem, ze to jest zbadane XD No ale to troche tlumaczy, dlaczego moje zycie bylo takie #!$%@?... Po prostu czasem pozwolilem kobiecie przewodzic, a to nie moglo sie dobrze skonczyc.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #malzenstwo #zwiazki #kobiety #relacjemiedzyludzkie
  • 31
  • Odpowiedz
@terminator800 wiesz jak mi sie dostaje za cytowanie BADAN zwiazanych z kilkukrotnie wiekszym udzialem ojczymow w przemocy i molestowaniu jesli chodzi o przybrane dzieci...? Smieszkowaniu nie ma konca, czasem pisza ze jak smiem zniechecac autorki takich postow i zmuszac je do nieszczesliwego zycia. Dramat
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: przykre... ale ja odkrylem, ze wybralem na partnerke najgorzej jak moglem, czyli kobiete, ktora wychowala sie bez ojca... i praktycznie 99% wszystkiego sie zgadza... a ja takie pieklo przechodzilem w zyciu...

no nic. trzeba pchac to do rozwodu... dziecka szkoda, ale ja za kilka lat jebne na zawal albo raka dostane. wtedy to juz w ogole bedzie dramat, jak dziecko na swiecie zostanie samo... za dlugo sie oszukiwalem.

od miesiaca
  • Odpowiedz
- większość kobiet, która zainicjowała rozwód żaluje potem swojej decyzji

- kobiety TOTALNIE nie potrafia przewidywac skutkow swoich dzialan

- nie maja zdolnosci wyciagania wnioskow

- same sobie wzajemnie zle doradzaja

- kobieta, ktora cierpi, chce zeby inne kobiety cierpialy, dlatego doradza innej rozwód.


@terminator800: nic nowego

Wcześniej małżeństwa były aranżowane, bo baby nie potrafią myśleć i męża wybierał im ojciec.
  • Odpowiedz
najczesciej mezczyzni ktorzy powinni przewodzic uwazaja ze wlasnie nie powinni i sie wycofuja


@zbrodnia_i_kawa: nie oni uważają, tylko ginocentryczna społeczność wolnych i niezależnych kobiet
  • Odpowiedz
@terminator800 z tego ze tez nie macie ojcow plus ideologia, czyli mylenie rownouprawnienia z rownoscia. To ze kobieta ma prawo do edukacji, pracy i glosowania po wojnie wynikalo z demografii powojennej w Polsce, mezczyzn bylo za malo zeby zapewnic kobietom byt. Tyle ze juz wojna dawno minela, mezczyzn jest duzo, spokojnie moglibysmy wrocic do stanu sprzed wojny.

Natomiast ojcow jest brak i nie ma komu mezczyznom tlumaczycc i pokazywac, ze maja brac
  • Odpowiedz
@terminator800: 15 lat Ci trzeba było na to, żeby zrozumieć że kapitanem w związku masz być Ty i nawet ona tego wymaga? Ile lat miałeś jak się żeniłeś? Jak miałem ze 20 lat to dziewczyny mnie uświadomiły, że chcą żebym to ja dominował w relacjach, wcześniej chciałem być przyjacielem. Takie laski jak Ty opisujesz to potrzebują już w ogóle króciutkiej smyczy i najlepiej zimnego socjopaty, który będzie traktował je jak dziecko,
  • Odpowiedz
brak umiejetnosci stawiania granic to skutek braku szczerosci z samym soba, brak bycia swiadomym swoich wlasnych uczuc, i wieki zapijania problemow


@zbrodnia_i_kawa: to głównie brak właściwego wychowania
Mężczyźni są wychowywani przez kobiety. Pierw matka z babką, później nauczycielki w szkole.
I od początku wpajane, że dziewczynkom należy ustępować.

Z faceta robi się ciapę właśnie przez wychowania, a raczej "tresowanie". "Tresowany mężczyzna" jest całkiem miłą lekturą.
  • Odpowiedz
@lexico

to głównie brak właściwego wychowania

Mężczyźni są wychowywani przez kobiety. Pierw matka z babką, później nauczycielki w szkole.


Tak, to wlasnie napisalam w komentarzu wyzej, ALE.
To nie jest tak, ze z czlowiek jest taki jak sie go wychowa i tyle. Od wieku jakichs 10 lat na czlowieka zaczynaja miec wplyw wszyscy inni ludzie, czlowiek poznaje inny swiat, odrzuca rodzine w pewnym stopniu, co ma wyraz w okresie buntu. Zaczyna kwestionowac.
  • Odpowiedz
Zamiast omowic problem z partnerka


@zbrodnia_i_kawa: niestety to trzeba mieć partnerkę, a nie samolubną babę

Gdyby typ postawil granice.

To nie będzie miał baby. Musi tolerować, albo zostanie sam.

bo przeciez jestes milym gosciem, nie chcesz zeby ludzie cie uwazali za psychicznego zazdrosnika.

baby uważają mnie za psychicznego, bo stawiam granice i wymagam ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@lexico nie, uwazaja cie za psychicznego z innych wzgledow. Baby akceptuja facetow ktorzy cpaja, chlaja i gwalca im dzieci, naprawde, skasowanie konta na isnta to zadne poswiecenie i jak laska jest naprawde #!$%@?, to tak - noe bedzie mial baby, ale przeciez i tak nie bedzize mial baby, bo przespi sie za jakos czas z innym
  • Odpowiedz
@terminator800 wg mnie to co piszesz jest duża generalizacja ze względu na Twoje złe doświadczenia związkowe, bo ogólnie jest sporo dobrych związków i małżeństw. Kobiety potrafią przewidywać skutki swoich działań ale jak są mega toksyczne lub mają jakieś zaburzenia to myślą w innych kategoriach swojego świata w głowie który często jest inny niż realny i to się tyczy też zaburzonych mężczyzn. Gdy mamy ogromne zniekształcenia poznawcze i zaburzenia osobowości to widzimy rzeczywistość
  • Odpowiedz