Wpis z mikrobloga

Zmieniał ktoś #applewatch na #garmin?

Czego wam brakuje? Zastanawiam się nad garminem jakimś fajnym, ale nie wiem czy nie będę żałował.

Jak działają powiadomienia, czy działa Siri? Są problemy z połączeniem z iPhone?

Nie ukrywam że jabłkowy zegarek działa z iPhone’em perfekcyjnie i zastanawiam się na ile taki garmin będzie działał.
  • 10
  • Odpowiedz
@Naxujmnietenkaktus:

Po przesiadce musiałem wyłączyć wszystkie powiadomienia z aplikacji na Garminie, bo nie można edytować, które chcemy widzieć a które nie. Ale w sumie wyszło mi to na lepsze bo i tak wyświetlają się kiepsko i po co mi to tak naprawdę było to nie wiem. Reszty nie żałuję.
  • Odpowiedz
czy działa Siri?


@Naxujmnietenkaktus: XD

A na serio - odpowiedz sobie na jedno, zajebiście ważne pytanie - czy robisz treningi tak długie, że braknie Ci baterii w AW? Bo jeśli nie, to po co zmieniać - AW to smartwach z funkcjami sportowymi, Garmin to sportwatch z funkcjami smart. Zależy czego potrzebujesz.
Ja najdłuższe wspinaczki/trekkingi miałem po 10-12h i AW to było dla mnie za mało, lata jechałem na Suunto i Garminie,
  • Odpowiedz
@Bukaa_: @ShortyLookMean to nie działa poprawnie. Nie możesz zostawić by aplikacja wysyłała na telefon powiadomienia tak jak zwykle, a zegarek je ignorował. Trzeba usunąć ich podgląd z telefon czy tam z centrum powiadomień czy coś tam co sprawia, że zmienia się również to jak to wygląda na tel. Ogólnie to je #!$%@?, na pewno nie tak dobre jak na Apple Watch gdzie po prostu na zegarku mogłem je wyciszyć raz na
  • Odpowiedz
nie tak dobre jak na Apple Watch gdzie po prostu na zegarku mogłem je wyciszyć raz na zawsze a na telefonie pozostało bez zmian.


@sfah: na Androidzie dokładnie tak to działa. Można ignorować daną aplikację bezpośrednio z zegarka, można wyklikać to z Garmin Connect. Niestety Apple utrudnia jak się da współpracę ich sprzętu z innymi producentami więc Garmin nic więcej nie może zrobić.
  • Odpowiedz