Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wróciłem sobie na #tinder po dłuższej przerwie(niestety). I mam pytanie. Jak zagadujecie do lasek co nie mają opisu tylko kilka zdjęć i to takich gdzie pokazują tylko siebie? Nawet nie ma nic w tle żeby zaczepić. Pytam bo już sam nwm co można nowego i ciekawego wymyślić a 90% na tinderze ma taki profil xd
#zwiazki #samotnosc #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zaczepianie o to co na zdjęciach to cringe. "Niezła czapka" - setny raz... no c'mon. Albo "o, Wenecja!" tysięczny raz. Dokładnie jak zaczepki spermiarzy "niezłe bimbały".

"Mhmmm" prowokuje w wystarczającym stopniu. I nie jest nachalnym ciśnięciem na jakiś temat ze zdjęcia. Po prostu. "Dzień dobry" też może być. Jak nie odpisze - chrzanić to, tam takich księżniczek są tysiące.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeżeli laska faktycznie zobaczy Twoje zdjecia i się jej spodobasz to nieważne co napiszesz, odpowie. Jeżeli się nie podobasz to co byś nie napisał to i tak #!$%@?. Tylko w realu można jakoś gadka zbajerowac.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): standardowo:

jesteś ładny = piszesz cokolwiek;
jesteś brzydki = nie piszesz jak masz poczucie własnej wartości, jak nie masz to albo zaczynasz rozmowę od tego co posiadasz w nadziei że zainteresujesz, albo odziewasz się w strój klauna i zabawiasz.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a czy tak faktycznie chciałbyś poznawać osobę która 3 zdań o sobie nie jest w stanie napisać, a zdjęcia nie przedstawiają nic poza wyglądem? Nie wiem jak długie opisy mieszczą się na tinderze, ale dla mnie (wiem perspektywa kobieca jest inna) brak opisu albo coś w stylu "napisz a się dowiesz" sprawia że osoba nie wydaje mi się interesująca.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja zawsze pytam co się stało z opisem, czy copywriterce pies zjadl i zapomniala podesłać?

Jak ktoś ma odpisywać i chcieć się spotkać to i tak będzie chciał, a jak jest dla atencji tylko to nie i nie będzie chciał. Zaden tekst tego nie zmieni. Ewentualnie zmieni na 5 minut i znowu się królowa znudzi XDDDD
  • Odpowiedz
zaczepianie o to co na zdjęciach to cringe. "Niezła czapka" - setny raz... no c'mon. Albo "o, Wenecja!" tysięczny raz. Dokładnie jak zaczepki spermiarzy "niezłe bimbały".


"Mhmmm" prowokuje w wystarczającym stopniu. I nie jest nachalnym ciśnięciem na jakiś temat ze zdjęcia. Po prostu. "Dzień dobry" też może być. Jak nie odpisze - chrzanić to, tam takich księżniczek są tysiące.


@kosmita: haha no i co napiszesz do laski "dzień dobry" a ona
  • Odpowiedz
@Dietetyq: posłuchaj, tinder to dość specyficzne miejsce i serio, nie widzę sensu siedzenia tam dla jakiegokolwiek faceta. To po pierwsze. Po drugie, to nie jest gra, w którą wbijesz cheat code i masz god mode & full ammo. Kobiety tak nie działają. Szukanie "otwarć" zostaw wiejskim PUA, bo laski z tego polewają. To po prostu przypał.

i dalej jesteś w punkcie wyjścia


mylisz się. To ty jesteś w punkcie wyjścia. Po
  • Odpowiedz