Wpis z mikrobloga

to pomyślcie ile ludzimusiało umrzeć przy tworzeniu albumu roślin jadalnych i nie, ile ludzi musiało umrzeć przy tworzeniu przepisu trującej ryby że jednak nie jest trująca.
no i moja ulubiona hipoteza:
a co jeśli ludzie są kosmitami z umierającej planety mars? i meteoryt który zabił dinozaury to kapsula ratunkowa? :D
no to życzę dobranoc :D
@Ytarka: W momencie, kiedy Ewa zeżarła jabłko to ludzkość dostała wiedzę na temat dobra i zła oraz tematów powiązanych. Tak, że Kain zabił z premedytacją.
Coś w tym jest. Z podobnych rozkmin, to ja zastanawiałem się ilu ludzi musiało się zatruć grzybami aż nasi przodkowie nauczyli się odróżniać trujące od jadalnych


@Alkreni: Trochę pomogę. Nasi przodkowie wcale nie byli tak durni, żeby jeść pierwsze lepsze grzyby czy rośliny. Podglądali co jedzą zwierzęta, gdzie mają wodopoje czy odnajdowali ląd podczas żeglugi obserwując ptaki. Wiadomo, część na pewno zjadła coś toksycznego, ale w dużej mierze, wiedzieli co robią
@Ytarka: zabijali zwierzęta na jedzenie i ubrania. przecież to już było po wygnaniu z raju. na dodatek jak zerknie się do apokryfów, to nikt wcześniej nie został zamordowany, ale wcześniej już umierali ( ͡º ͜ʖ͡º)
a pomyśl sobie, jak fajnie było tym, którzy ani nie umarli, ani się nie najedli za specjalnie, ale odkryli psylocybinę ;D


@Ytarka: Pewnie trip w momencie kiedy prawie wszystko moze cie zabic nie byl najprzyjemniejszy