Wpis z mikrobloga

@morgiel: The Marvels - "Box Office Pro also noted that 61% of moviegoers were male, meaning 39% were female.", no ale wiadomo komu się dostało, że film okazał się box officową klapą...
  • Odpowiedz
@matt-pitt: Tak, to prawda, ale w różnych mediach społecznościowych pisano, że powodem dla którego film okazał się flopem są mężczyźni, bo są mizogonistyczni, nie lubią filmów z super bohaterkami itp, ale fakt jest taki że The Marvels w większości oglądali mężczyźni, a to kobiety miały go gdzieś...
  • Odpowiedz
@Bager @Ludwik_VI już się wypowiadałem na temat tego filmu. Jest po prostu słaby, żadnego „woke” i usilnego wciskana LGBT nie zauważyłem. Ale też nie jestem osobą, która się czegoś doszukuje jak na 5 sekund pojawi się czarnoskóra osoba w przeciwieństwie co do niektórych użytkowników wykopu XD
  • Odpowiedz
@matt-pitt: To i tak jest fenomen że dopiero po tylu latach Marvel siadł a wśród aktorów granie w tych produkcjach zaczęło kojarzyć się z najgorszą chałturą. Przecież wszystkie te filmy są dokładnie o tym samym i co nowszy to z mniejszym polotem. Czarna Pantera to był już film kompletnie urągający ludzkiej inteligencji - uratowało go finansowo tylko to, że ściągnął czarnoskórych do kin.

Ten sam manewr z kobietami nie wyszedł, następne
  • Odpowiedz
A to nie jest tak, że w tym nowym etapie uniwersum marvela po prostu flopuje każdy film, bo jest #!$%@??


@matt-pitt: tak jest ale jedno nie wyklucza drugiego. Jest #!$%@?, nie tylko ale między innymi przez to, że pchają gówniane postaci byle tylko były "różnorodne" (kolorowe, kobiece, lpg) ale są mega do dupy napisane. #!$%@?ące, zarozumiałe, spójności charakteru, postępujące bez logiki, mające jakieś zdupy moce którymi mogą pokonać wszystkich i każdego,
  • Odpowiedz
@morgiel: Klasyka współczesnego kina. Robisz gówniany film będący odgrzewanym kotletem, przerabiasz jakąś postać albo wrzucasz wątek, którego w oryginale nie było, a na który osoby konserwatywne lub przywiązane do pierwowzoru będą się oburzać, po czym odbijasz wszelką krytykę (zarówno merytoryczną jak i nie), że to kwestia uprzedzeń/rasizmu/mizoginizmu/homofobii/(wybierz dowolne) i nie musisz się odnosić do tego, że film po prostu jest słaby. Do tego masz darmową reklamę zbudowaną na fali oburzenia.
  • Odpowiedz
@morgiel ostatnio oglądałem oceans 8 (jakoś tak się to pisze), nie oglądałem żadnej innej części, nie kojarzyłem serii, wiedziałem że jest o kradzieży i że #!$%@?, bo jest o babach i fuj wogole. Moim zdaniem jednak elegancki film, wszystkie pokazane kradzieże w nim zrobione w taki “babski” sposób i w formie w jakiej facet by nigdy na to nie wpadł, więc nie chodzi tu o bohaterów, woke (barbie chociaż napchane lewacką ideologią
  • Odpowiedz
@matt-pitt

@Bager: A to nie jest tak, że w tym nowym etapie uniwersum marvela po prostu flopuje każdy film, bo jest #!$%@??


Jest #!$%@? bo z przenoszenia komiksów na ekran, zajęli się przenoszeniem swoich politycznych poglądów na ekran
  • Odpowiedz