Wpis z mikrobloga

@Mamaboss: sylwetki bardzo fajne. Ale nie oszukujmy sie, zeby miec takie cialo, oprocz ciezkich systematycznych treningow przez minimum 4-5lat, regularnej diety, trzeba #!$%@? jeszcze Tony sterydow. A szczerze mowiac nie chce rozwalac swojego zdrowia. A mowie to z doswiadczenia swojego (3lata regularlnych treningow na silowni) jak I wielu moich trenujacych wiele lat znajomych...

Oczywiscie dla na niczym nie znajacych sie polek, taka sylwetka to wynik jednego treningu w tygodniu na silowni
  • Odpowiedz
Ocxywiscie, bo dobra sylwetka pochodzi tylko i wyłącznie ze sterydów :))


@Mamaboss: Jest na ten temat ciekawe badanie z 1996 roku i jednoznacznie potwierdza, że najbardziej opłaca się siedzieć na dupie i brać sterydy zamiast wygłupiać się na siłowni, bo będziesz miał 3x większe przyrosty oglądając telewizję niż targając żelastwo bez wspomagaczy ¯\(ツ)/¯

Mężczyźni, którzy ćwiczyli bez sterydów w ciągu 10 tygodni zwiększyli swoją masę mięśniową o 3%.
Mężczyźni, którzy NIE
  • Odpowiedz
@Mamaboss >Polki stają się takie jedynie jeśli zdecydują się na związek z p0lackim Jankiem, który w ogóle się nie stara.

P0lki stają się opasłymi świniami z własnej i nie przymuszonej woli, staranie się partnera nie ma nic do rzeczy, chyba, że masz na myśli zapewnienie p0lce darmowego dostępu do jedzenia - tutaj się mogę z tobą zgodzić, że wiele facetów w tym kraju wyprówa sobie żyły, tylko po to, żeby na koniec
  • Odpowiedz
@Mamaboss: w sumie to nic, bo sylwetkę mam prawie jak pan numer 4. Wystarczy regularnie cale życie ćwiczyć (ja zacząłem przygodę z siłownią w wieku 16 lat - czyli prawie 20 lat temu), uważać na to co sie je i w jakich ilościach, nie pochłaniać alkoholu w ogromnych ilościach, badać się regularnie i być upartym bydlakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. z supli przyjmuję tylko kreatynę
  • Odpowiedz
najbardziej opłaca się siedzieć na dupie i brać sterydy zamiast wygłupiać się na siłowni, bo będziesz miał 3x większe przyrosty oglądając telewizję niż targając żelastwo bez wspomagaczy ¯\(ツ)/¯


@PfefferWerfer: jak powiedzieć że nie masz pojęcia o budowie ciała i siłowni, bez mówienia tego xd
  • Odpowiedz
jak powiedzieć że nie masz pojęcia o budowie ciała i siłowni, bez mówienia tego xd


@onomatopeja_: Ale to miej pretensje do badania, a nie do mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W innym badaniu wykazano, że nawet po podaniu stosunkowo niższej dawki testosteronu - 250 mg tygodniowo (600mg w badaniu które cytował na temat przyrostu masy mięśniowej) uczestnicy stracili średnio 3,40 kg tłuszczu w ciągu 12 tygodni (to
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer Ty masz swoje badania, ja mam w swoim otoczeniu ludzi którzy porobili na towarze formy życia, albo zniszczyli sobie organizmy. Gwarantuje Ci że bijąc teścia i siedząc na dupsku jedyne co będziesz miał to rozlegulowana gospodarka hormonalna i dalej będziesz wyglądać kiepsko. Żeby zrobić formę na towarze ćwiczysz jeszcze ciężej niż bez towaru. Nawet nie mam zamiaru dalej z Tobą debatować na ten temat, więc nie musisz produkować się z odpowiedzią.
  • Odpowiedz