Wpis z mikrobloga

Jak tam chuopy? Gotowi na spakowanie się i stawienie w jednostce wojskowej w przeciągu 6h w przypadku zagrożenia zbrojnego?

Tylko prośba - jak będziecie jechać do najbliższej jednostki wojskowej - to pojedźcie autobusem, żeby Oskarki nie musiały stać w korku - uciekając za granicę nowymi Suvami, które dostali na 20 urodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie bądźcie takimi pesymistami! Nasze polskie kobiety wychodząc po zabawie z Berlińskich klubów - napewno wrzucą 1 Euro do puszki wolontariuszy zbierających pieniądze na pomoc Polsce! Napewno pomoże to wszystkim uwięzionym na froncie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #obowiazkowecwiczeniawojskowe #przegryw
PanHaroldHe - Jak tam chuopy? Gotowi na spakowanie się i stawienie w jednostce wojsko...

źródło:

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • 234
@aversxx: Za co walczyć? Zwykły przeciętny chłop skończy jako mięso armatnie zapomniane przez wszystkich.... A w tym czasie Oskariat będzie bawił się w klubach w Barcelonie, Berlinie etc.

Bawi mnie, że przypadek Ukrainy - wciąż nie otworzył oczu konserwom niektórym XDD

Zwykły biedny Dimitrij ze wsi - ginie zapomniany w okopach
A syn biznesmena ucieka za $ i baluje po europie.

A kobiety to wogóle nawet nie muszą posiadać kasy, żeby
  • Odpowiedz
@In-Cel: mowie poważnie i niech mi nikt nie mowi ze prawdopodobnie umre.. jak idę do kasyna i stawiam pieniadze tez nie mam pewnosci ze wygram. Czasami dla nagrody warto zaryzykować
  • Odpowiedz
mam szanse po wojnie dostać medal i życ jako bohater


XDDDD

@aversxx: jak sobie wyobrażasz życie jako bohater? Bo tak się składa, że znam jednego weterana, który stracił nogę podczas wojny (Afganistan)i jego życie wygląda tak, że 95% czasu spędza samotnie w łóżku oglądając telewizję, bo zdrowie nie pozwala na więcej.
  • Odpowiedz