Wpis z mikrobloga

DZIEN DOBRY MOJ WYKOP #2

Tak jest, to juz drugi odcinek waszego ulubionego programu do porannej kupki! ()
Dzisiaj WIELKI TEST HERBATEK ktore ostatnio zakupilem od niemieckiego kraftmistrza herbacianego Teekanne ( ͜͡ʖ ͡€)

Caribbean Mango - herbatka mocno owocowa, bardzo pachnąca- tak, ze piwnica na chwile zamienia sie w rajskom tropikalna wyspe ( ʖ̯) Herbatka nie przesadnie slodka, tak w sam raz- pryma sort ( ͡° ͡°) Mocno wyczuwalne kwasne nuty owocowe, ktore idealnie dopelniaja wachlarz smakowy tej tropikalnej ambrozji () Moja ocena tej herbatki to mocne 4/5 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

ROOIBOS z Karmelem- herbatka z rodzaju tych słodkich, ale nie jest to slodycz przesadna, taka wywołująca mdłosci... i bardzo dobrze! (ʘʘ)
Wyraznie czuc karmel, ktory swietnie komponuje sie z klasycznym smakiem Rooibosa. Calosc smakuje naturalnie, karmel nie jest tu udziwnieniem, a swietnym dopelnieniem Rooibosa. Moja ocena tej herbatki to 4,5/5 ( ͟ʖ)

Mięta z MALINĄ - bardzo ciekawa herbatka. Mięta gra tu pierwsze skrzypce, jednak to nutka maliny czyni z tego naparu istną symfonie smaku ( ʖ̯) Herbatka orzeźwiająca i odświeżająca, dobra na start dnia, jak i na relaks przed snem! ( ͡ ͜ʖ ͡) Moja ocena to 4,5/5 (ʘʘ)

Ktora herbatka najbardziej Was zainteresowala? ()
Czy wydalibyście 6 polskich zlotych zeby sprobowac jednej z nich? ( ͜͡ʖ ͡€)
Czy wysłalibyście jedna z nich do Michala Bialka w podziękowaniu za prowadzenie portalu wykop.pl? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Jestem bardzo ciekawy Waszych odpowiedzi! ()

Wołam moich favs ( ͟ʖ)
#noipmezc #kontodlabeki #zawisza
Jednakowoż kazdy jest mile widziany! (ʘʘ)

#dziendobrymojwykop #gownowpis #heheszki
youngP - DZIEN DOBRY MOJ WYKOP #2

Tak jest, to juz drugi odcinek waszego ulubionego ...

źródło: WIELKITEST

Pobierz
  • 27
jakbys napisal jeszcze cos po lacinie, to w ogole bym sie zesral XD


@youngP: xDDDDD
niedawno do mnie miras właśnie coś po łacinie napisał.
zaplusowałem na wszelki wypadek, ale w spojlerze dopytałem, bo #!$%@? wie czy mnie chciał obrazić, czy co. xD
;)