Wpis z mikrobloga

Chciałem Wam ponarzekać, że Pirat nie umie zakopać swoich dzieł w kuwecie, ale potem uznałem, że to bez sensu. Tylko, że już wgrałem zdjęcie, więc patrzcie jaki był piękny jak jeszcze miał wszystkie zęby :D
#pokazkota
kuraku - Chciałem Wam ponarzekać, że Pirat nie umie zakopać swoich dzieł w kuwecie, a...

źródło: 6-6-2022-6

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@kuraku: mój ma wszystko sprawne i też nie zakopuje, ale próbuje, sufitem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale ja i tak wynoszę od razu jak tylko wyjdzie z kuwety, a on za to sra tylko jak jestem w domu, which is nice.
  • Odpowiedz
  • 7
@dos_badass: pogłaskam wieczorem
@Precypitat nie trafia żwirkiem w kupę, a potem staje na dachu kuwety i próbuje tam zakopać, następnie biega szaleńczo po domu i wraca w okolice kuwety kopać panele
@miras_m jak widzę, że męczy i jestem w domu, to też staram się od razu zaworkować. Ale jak robi to o 3 w nocy, to nie mam siły :D
  • Odpowiedz
następnie biega szaleńczo po domu i wraca w okolice kuwety


@kuraku: #!$%@?, mój to samo. xD
a właściwie to wszystkie moje głupki tak robili.
nawet tylko po siku, wypad z kuwety, i jak #!$%@? rozpęd z całej epy przez całą chałupę.
potem hamulec z piskiem pazurków, dziwne pozy, czasem do nogi doskoczą, zaczepią łapą moją nogę, i dalej biegać.
kto to #!$%@? projektował, te kotely... :/
  • Odpowiedz
@kuraku: mam tak samo z jedną kotką. Na szczęście odpala się bardziej o godzinie 5-6. Śmiejemy się, że górnik rozpoczyna zmianę, bo zaczyna napieprzać o kuwete/kibel xD
  • Odpowiedz