Wpis z mikrobloga

Natalia Nykiel Bądź Duży to manifest polskich kobiet w wieku 21-35 lat oto dlaczego:

Ten nudny dzień, niechlujnie w nim ty - Kobieta nie może się nudzić musi mieć wrażenia i ciekawe rzeczy do roboty (gotowanie, pranie, sprzątanie niet)
Autobus nie nasz, na przystanku my - facet musi mieć samochodu i ją wozić jazda autobusem jest passę
By czas zabić gra chce sama się grać - Każde rozrywki chłopa bez kobiety są zbędne wszystko trzeba robić razem
Jej temat to mgła bezsilna jak ja, gdy milczę - rozmowy muszą być na konkretny temat ciekawy dla kobiety muszą wzbudzać śmiech i emocje
Bądź dużym chłopcem i przestań do mnie słać pytania. - adoratorzy mają działać nie wysyłać wiadomości w internecie
Twe słowa to ciągi liczb, nie ułożę z nich równania. - liczą się emocje przeżycia a nie fakty i liczby
Nie umiem być suką, a ty sypiesz mi piach w oczy. - Zachowanie musi być dostosowane pod kobietę inaczej będzie suka
Mam dosyć już chłopców, co nie potrafią mnie zaskoczyć.- no to dość oczywiste muszą być emocje zaskoczenie a nie zwykle życie
Miesiąc już zostawiam bez słów, zwiotczałe twoje próby. - słaby seks nie wchodzi w grę musi być ktoś kto sobie z nią poradzi (razem od nowa tvn kobieta wróciła po zdradzie i mówiła o problemach w łóżku)
Nie chcę byś kradł mój cenny czas na uprawianie nudy - chodzi o seks jest dla niej nudny i nie satysfakcjonujący a zwykły chłopaczek nic innego nie za oferuje
Ty to nie wiatr co sprawia, że łopoczą moje żagle. - Slaby seks brak emocji w relacji
Chcę mężczyzny co wywróci mój świat i porwie nagle. - Mimo propagandy feministek chce faceta który ja porwie i przeżyje przygodę

#logikarozowychpaskow #zwiazki #muzyka #radio #przegryw #redpill #blackpill
snorli12 - Natalia Nykiel Bądź Duży to manifest polskich kobiet w wieku 21-35 lat oto...
  • 9
@snorli12: Interpretacja równie dobra, jak każda inna. Mocno pod tezę, ale ostatecznie odbiorca utworu może go rozumieć jak chce. Zastanawiam się tylko dlaczego stawiasz kropkę przy liczbie "35"?Dlaczego uważasz, że kobieta nielubiąca się nudzić w wieku 33 lat nagle miałaby zmienić swoje usposobienie w wieku 36 lat? Znam wiele kobiet w wieku 50+ będących wciąż głodnymi życia. Mężczyzn zresztą też.
@Hi_Lo_Hi: możliwe że koreluje to z wiekiem zawierania małżeństwa i matrymonialnego wyciszenia do rozstania. taki wiek że podświadomie czujesz że może już czas się ustatkować a w lustrze nie wyglądasz tak jak na swoich zdjęciach gdy miało się te 25 lat. A zdjęcia z wakacji w barcelonie 7 lat temu, przyklejone na lodówce wiszą i przypominają nieubłaganie o upływie czasu. Dodatkowo jesteś już na jakimś poziomie zawodowym gdzie ewentualny awans zaczyna