Wpis z mikrobloga

@d4wid dr Mentzene to podobno był jeden z najbardziej śliskich typów w swoim LO (Akademickie LO - czyli zdolny Sławuś jest, bo to njest szkoła dla osłów) w Toruniu (teściowej przyjaciółka uczy w tej szkole). Podobno wychowała go matka, natomiast jak tylko dorósł to szybko zostawił matkę na rzecz dzianego ojca i o biedaczce zapomniał;(
  • Odpowiedz
Mentzene to podobno był jeden z najbardziej śliskich typów w swoim LO (Akademickie LO - czyli zdolny Sławuś jest, bo to njest szkoła dla osłów) w Toruniu (teściowej przyjaciółka uczy w tej szkole). Podobno wychowała go matka, natomiast jak tylko dorósł to szybko zostawił matkę na rzecz dzianego ojca i o biedaczce zapomniał;(


@zajencow: źródło tego newsa to twitter Giertycha albo dziewuchy dziewuchom xD
  • Odpowiedz
  • 2
@d4wid: głupi to Ty jesteś a on ma 52mln majątku xd


@Stalionnn: juz wyżej konfiarz napisał podobną odpowiedź na poziomie "chyba ty". Weźcie wymyślcie coś bardziej ambitnego
  • Odpowiedz
@11mac11 No tak. Brzmi szalenie nieprawdopodobnie. Inna sprawa to dziwnym jest to, ze wdajesz się w dyskusje w tak błahej sprawie. Czyżbyś tasował do dr Slawka i czuł niepowstrzymaną potrzebę bycia jego obrońcą?
  • Odpowiedz
może i tak, ale ja bynajmniej nie wierzę w dziadka w chmurach


@d4wid: lepsze chyba to niż siedzenie na wykopie 24/7 i spamowanie wszędzie o złej konfederacji. Tak Cię boli ta konfederacja a marnujesz większość dnia na nią xd
  • Odpowiedz
  • 4
@d4wid: lepsze chyba to niż siedzenie na wykopie 24/7 i spamowanie wszędzie o złej konfederacji. Tak Cię boli ta konfederacja a marnujesz większość dnia na nią xd


@mstasiek: boli mnie kacapska partia, która ledwo co próg przekracza. Boli mnie to rozumiesz?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz