Wpis z mikrobloga

Dzień 78/92
#grubyzaklad
@buchajacy_rog vs @hdeck.

- Waga: 112,2kg → 88,2kg (-24,0kg)
- Tłuszcz: 35,9% → 22,6% (-13,3%)
- Obw. klatki piersiowej: 116cm → 105cm (-11cm)
- Obw. brzucha w talii: 120cm → 97cm (-23cm)
- Obw. bioder: 116cm → 100cm (-16cm)

Z pamiętnika grubasa...
Może i postępy są całkiem satysfakcjonujące, ale zejście do 4-godzinnego okna żywieniowego już niekoniecznie. Przy poście przerywanym 16/8 i pięciu małych posiłkach dziennie miałem wrażenie, że chudnięcie jest dziecinnie proste. Jasne, były gorsze momenty, ale miałem poczucie, że chudnę wręcz niesprawiedliwie dużo. Teraz, przy poście 20/4 i małych porcjach, jest wyraźnie trudniej. Nie chodzi nawet o uczucie głodu, bo to nie jest wybitnie męczące. Bardziej chodzi o osłabienie odczuwalne czasami przy niewielkim wysiłku. Teraz, na ostatniej prostej zakładu, mogę się jednak nieco spiąć. Zwłaszcza, że @hdeck wciąż nie chce ujawnić wagi, wydaje się jeść raz dziennie i bywać na siłowni częściej, niż w domu. Niemniej zaraz po zakończeniu zakładu wracam dość szybko do postu 16/8 i na nim dociągnę do docelowej wagi/zawartości tłuszczu.

Z moich spostrzeżeń, którymi nie dzieliłem się do tej pory: niemal cały czas mam bardzo zimne dłonie (przypuszczam, że przez deficyt kaloryczny). Dodatkowo od początku zakładu nie miałem nawet najmniejszej zgagi, a mam zdiagnozowany refluks żołądkowo-przełykowy. Bardzo na plus.

Tradycyjnie załączam składankę talerzową.
buchajacyrog - Dzień 78/92 
#grubyzaklad
@buchajacyrog vs @hdeck. 

- Waga: 112,2kg →...

źródło: temp_file2380738479701667978

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 3
@adrninistrator jeszcze nie wiem, jak to jest być chudziolem, ale na pewno nie chcę wrócić do poprzedniego stanu. Teraz jest o niebo lepiej ()

@nocny-mirek dwóch grubasów założyło się, kto zrzuci więcej kilogramów w 3 miesiące. I tak powstał ten tag ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@BtKsebo produkty jadłem po prostu te, które lubię i są zdrowe/wartościowe. Nieraz były też zwykłe obiady, ale po prostu w małych ilościach. Żadnej konkretnej diety. A jeśli chodzi ci o sposób na redukcję, to po prostu luźno połączyłem kilka ciekawych sposobów, wybierając tę, które uznałem za najlepsze dla siebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@BtKsebo nie powiedziałbym, że jako podstawa, bo dla mnie osobiście wszystko było dokładnie tak samo ważne. Okno żywieniowe, małe porcje, zdrowe wybory, nawet to żeby było kolorowo i ładnie, ograniczenie węglowodanów, ruch. Serio, z niczego bym nie zrezygnował i nie umiem powiedzieć, że coś było podstawą. Docelowo planuje okno 14/10 faktyczne najlepiej na całe życie.
  • Odpowiedz