Wpis z mikrobloga

@shinX: Teraz tylko czekać na decyzję, że jednak Jaros startuje i dopiero się zacznie zgrzytanie zębami. Oj wtedy mogą powychodzić trupy z szafy, oj mogą.

No bardzo by mi było przykro :)
  • Odpowiedz
@puexam: Podobno :)

@pasta_alla_carbonara Na ten moment nie wiadomo bo według sondaży Jaros przegrywa nawet ze Stachowiak więc nie wszedł by do 2 rundy. Tylko kwestia tego czy mają ochotę jednak spróbować powalczyć z Jacą bo mimo wszystko nasz Łysolek kilku kumpli wśród samorządowców ma.

Ma się rozstrzygnąć do końca tego miesiąca niby jak to ma wyglądać.

No, ale patrząc realnie to by Jaros nie drukował ulotek że robią koalicję dla
  • Odpowiedz
Teraz tylko czekać na decyzję, że jednak Jaros startuje i dopiero się zacznie zgrzytanie zębami. Oj wtedy mogą powychodzić trupy z szafy, oj mogą.


@Darth_Gohan: A na co tu czekać? To przecież oczywiste, że wystartuje.
  • Odpowiedz
@Bumelante: No zaliczy bo jednak zbudował sobie kapital polityczny.

@Iudex proszę Cię. Mam ci przypomnieć co było przy ostatnich wyborach?

Przez długi czas namaszczony na prezydenta był Michalak jako następca Dutkiewicza. Jaros był cały czas jako kandydat z PO. Nagle jak się Michalak pokłócił z Dutkiewiczem to z drugiego szeregu wyskoczył Sutryk, a potem poszedł deal, że jednak Jaros się wycofuje. Jaros który miał już oficjalnie za sobą spotkania wyborcze i
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Jeszcze jeden szczegół pominąłeś: Jaros miał zostać wiceprezydentem i to było warunkiem wycofania się wyborów, a następnie Sutek go wyruchał i nie zaprosił do współrządzenia. Tym samym drugi raz Jaros się z wyborów "ot tak" nie wycofa. Myślę, że tu nie ma dyskusji. Pamiętaj też, że Jaros awansował w strukturach PO od tego czasu i jest teraz szefem dolnośląskiej PO. To nie jest podobna sytuacja.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Dziś jeszcze sprawdzałem w 2018 śliznął się był 507 głosami. Teraz ma za sobą kadencje i nie wiedzę w to że uda mu się to powtórzyć. Chyba że opozycja się bardzo postara
  • Odpowiedz
@Iudex: Ja wiem, że awansował w strukturach, ale dalej jak się dogada Jaca nad nim z Donaldem to nic nie zrobi. Jaca jest jednak zakumplowany z samorządowcami i jest jedną z twarzy ich ruchu. Kwestia tego czy stwierdzą, że jednak nasz lysol idzie do odstrzału czy nie.
Ty myślisz, że nie ma dyskusji. Ja twierdzę, że nie doceniasz Jacy i tego, że trzymał się deali z uśmiechniętym Grzesiem, a one też
  • Odpowiedz
Ty myślisz, że nie ma dyskusji. Ja twierdzę, że nie doceniasz Jacy i tego, że trzymał się deali z uśmiechniętym Grzesiem, a one też tu mają znaczenie.


@Darth_Gohan: Dokładnie tak uważam - nie ma dyskusji, Jaros wystartuje w najbliższych wyborach. Stawiam na to burgera i pasifrytki (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Iudex: Jakbyś wybrał coś smacznego to może bym się założył, a tak to nie idę w to xD

Zresztą jestem zdania, że szansa na start Jarosa jest większa niż na to, że nie wystartuje. Jaca za bardzo się wystawia i za bardzo wszystkich irytuje. Natomiast niedocenianie uśmiechniętego Grzesia już paru osobom odbiło się czkawką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakbyś wybrał coś smacznego to może bym się założył, a tak to nie idę w to xD


@Darth_Gohan: Moim pierwszym wyborem był prestiżowy obiad w najlepsze restauracji w rynku ( ͡º ͜ʖ͡º)

Możesz coś zaproponować poważny wybór, ja chętnie wejdę w zakład.

Natomiast niedocenianie uśmiechniętego Grzesia już paru osobom odbiło się czkawką ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Sądzę, że po prostu tym razem
  • Odpowiedz